e3-2014

10 hier, kvôli ktorým sa oplatí pozerať E3 2014

Spooky Spooky

1. Uncharted

Sony sľúbilo, že konečne ukáže Uncharted pre PS4 a podľa posledných uniknutých informácií sa môžeme tešiť až na 3 minúty záberov z hry a ich nového enginu. Tieto 3 minúty nám údajne vyrazia dych, pretože nič tak pekné sme doteraz nevideli.

2. Star Wars Battlefront 3

Je to potvrdené, budúci rok budeme môcť bojovať vo svete Star Wars. Nová hra bude nadväzovať na pripravované filmy. Pracuje na nej losangeleská pobočka spoločnosti Dice, takže snáď uvidíme aj skutočný gameplay a nie len renderované video.

3. Halo 5

Microsoft sa vyhrážal veľkými zbraňami, tak dúfam, že svoje hrozby aj naplní. Tento rok nám nebude stačiť renderovaný filmík, musia konečne ukázať plnohodnotné gameplay video, v ktorom nebude Master Chief vyzerať ako bezdomovec z ulice. Ale hlavne, aby povedali dátum vydania, pretože toto bude hra, ktorá dokáže predať pár kusov Xbox One.

4. Destiny

Destiny má byť zatiaľ najdrahšou hrou a chcem vidieť, čo na nej stálo 500 miliónov dolárov. Dúfam, že sa dočkáme všetkých šťavnatých detailov, ktoré pred nami tvorcovia z Bungie zatiaľ skrývali. Ak nenaštartujú poriadny hype na september teraz, potom už bude neskoro.

5. The Order: 1886

The Order: 1886 si posadila latku veľmi vysoko už prvým trailerom. Tvorcovia nám ukázali temné Anglicko, technologickú revolúciu a do toho zamiešali príšery a ľudstvo bojujúce o prežitie. Ak chcete vedieť viac dôvodov, prečo sa tešiť na túto hru, určite si prečítajte nasledujúci článok.

6. Mirrors Edge 2

Mirrors Edge 2… Čo viac dodať? Asi len toľko, že sa neskutočne teším na tento prequel k výbornému predchádzajúcemu dielu, kde si znova zabehám po strechách futuristického mesta s veľmi šikovnou Faith.

7. No Man's Sky

Krásne vyzerajúca sci-fi hra No Man’s Sky sľubuje obrovský otvorený svet. Nehovorím tu iba o jednom svete, ale o skúmaní celej galaxie, vesmíru, podmorského sveta a aj samotnej planéty, ktorá sa vám pritrafí do cesty. Je sa na čo tešiť.

8. Assassin's Creed: Unity

Assassin’s Creed: Unity/Comet. Aký by to bol rok, keby nám Ubisoft nepredstavil novú hru zo sveta AC? Niekoľko informácií ohľadne Unity už uniklo, ale chceme viac podrobností o záhadnom Comet, ktorý má byť určený hlavne pre old-gen konzoly. Musíme len čakať.

9. Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight bude mať určite svoju verejnú premiéru na tohtoročnej E3. Vieme, že novinári mali už možnosť vidieť hrateľné demo za zavretými dverami, ale teraz prišiel rad na nás, na obyčajných fanúšikov, ktorí sa už nevedia dočkať zavŕšenia trilógie od Rocksteady Studios.

10. Tom Clancy's The Division

Tom Clancy’s The Division alebo hra, v ktorej ten chlapík zavrel tie dvere od auta, keď sa kryl a bolo to strašne „cool“. Multiplayerová kooperačná strieľačka z pohľadu tretej osoby, na ktorú sa všetci tešia, aj keď úplne nevedia, o čo tam pôjde, preto dúfam, že Ubisoft tento rok nebude šetriť informáciami.

E3 ŽOLÍK

Možno je to odo mňa naivné, ale naozaj dúfam, že EA nezostane v hanbe, potvrdí vydanie Mass Effect 4, povie približný dátum vydania, trošku poodhalí príbeh a hlavne ukáže trošku viac ako len obrázok, kde bude svietiť veľká číslica 4 s prázdnym sľubom „coming soon“.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár