ikt135

Tu kabel! [IndieKicks #135 – crowdfundingové tipy pre každého]

R@100 R@100

Dnes to bude netradičné, namiesto nových projektov tu nájdeš 3 úspešné staršie projekty. Špeciálne na nich je to, že sú na Indiegogo v novej (od začiatku roka) kategórii „InDemand“, čo znamená, že boli úspešné a už boli ukončené, ale ďalej ponúkajú možnosť podporiť projekt či objednať/kúpiť si produkt.

#1 inCharge – the smallest keyring cable

Mini USB káblik pre nabíjanie mobilu, menší asi nenájdeš a môžeš ho stále nosiť so sebou, napríklad na kľúčoch. Jeden káblik stojí $9.

 

#2 SONICable,The World’s Most Advanced Charging Cable

Ďalší káblik na pripojenie mobilu k PC. Jeho špeciálna vlastnosť je tlačidlo, ktorým si môžeš prepnúť medzi režimom dátového pripojenia alebo rýchleho nabíjania. Taktiež je pevný, len tak sa nezlomí, nezamotá a hlavne má obojstranný USB konektor, čiže ho pripojíš hneď na prvýkrát. Jeden káblik pre iPhone či Andoid môžeš mať za $27 (+ $6).

 

#3 IVY Apple lightning protection for your cable

Napájacie kábliky na Apple výrobkoch sa vraj často lámu. Ak chceš tomu predísť, môžeš si kúpiť malú pružinku, ktorou kábel omotáš, a je to. Jeden takýto kúsok stojí $8.

Autor článku
R@100

R@100

Facebook Twitter Google+

Dajme tomu, že sa označím za geeka, fanúšika SFaF a maniaka do rôznych technických vychytávok. A zo svojho detašovaného centra v Prahe spravujem crowdfundingovú sekciu SU.

Pridaj komentár