Destiny-image (1)

GameFlash #106: Najdrahšou hrou sa stala Destiny

Spooky Spooky

PONDELOK 5.5.

Ak sa chystáte kupovať si Watch Dogs na Xbox 360, tak by ste mali vedieť, že budete na vašom disku potrebovať 7,5GB voľného miesta. Ak toľko nemáte, nezúfajte, bude Vám stačiť aj USB kľúč s prenosovou rýchlo 15mb/s a väčšou.

Časopis Gameinformer pripravuje nasledujúce číslo na tému Call of Duty: Advanced Warfare. Čo nás čaká v novom čísle, to približuje krátke video.

Jeden z hlavných dizajnérov hry Witcher 3 v rozhovore pre PC  Gamer povedal, že loviť budete môcť rôzne legendárne monštrá a každá návšteva dediny bude unikátna a iná z pohľadu lovca.

Pre PS3 a PS4 v blízkej dobe vychádza akčné RPG Bound by Flame od francúzkeho štúdia Spider.

Pripravovaný seriál HALO, ktorý mal byť exkluzívne len pre majiteľov Xbox Live Gold účtov, sa možno dostane na televízne obrazovky. Microsoft začal totižto rokovať s káblovou televíziou Showtime.

Harmonix je firma, ktorá vám priniesla hry ako Rock Band a Dance Central. Teraz sa vracajú ku svojim koreňom a potrebujú vašu pomoc na Kickstarteri. Hra sa volá Amplitude a na dokončenie si pýtaju 775 tisíc.

Sony Online Entertainment si zaregistrovalo ďalšiu záhadnú značku. Tentokrát sa volá Everythin’s Game..

Posledný update pre PS4 priniesol niekoľko zmien, a tou najväčšou je tlmenie svetla na Dualshock 4. Okrem viditeľnej estetickej funkcie táto možnosť predĺži život vašej baterky o takmer hodinu hrania.

UTOROK 6.5.

The Last of Us sa dočkalo ďalšieho DLC. Tento raz sa viac zameriava na multiplayerovú časť hry. Prináša ale aj jednu novinku do príbehovej časti, a to novú obtiažnosť Grounded.

Major Nelson na svojom blogu ohlásil oficiálny názov ich E3 konferencie. Bude sa volať Xbox: Game On a naznačuje nám, že tento rok sa môžeme tešiť na viac ako len ukážku televízie.

Sľubovaný teaser trailer na pokračovanie športovej hry NHL 15 je k dispozícii.

Firma, ktorá stojí za hernou značkou Pokémon, si zaregistrovala v Európe dve nové značky. Prvou je Pokken Fighter a druhou Pokken Tournament, viac informácií zatiaľ ale dostupných nie je.

Tvorcovia hry Destiny spustili sériu vývojárskych deníkov. V tom prvom približujú levelovanie postáv, výzbroj a brnenie vašej postavy.

Tvorca herných sérii Ed Boon teasuje ohlásenie novej hry na 2. jún. Je možné, že sa dočkáme pokračovania Mortal Kombat alebo Injustice.

Po takmer roku čakania sa aj my, majitelia počítačov, dočkáme indie záležitosti Ibb & Obb. Hra vyjde 26. mája na Steam.

Xbox One exkluzivita Sunset Ovedrive spúšťa ešte pred E3 novú reklamnú kampaň zameranú na ich energetický nápoj OverCharge.

Do bojov 2. svetovej vojny sa vrátime v hre Enemy Front už 10. júna. Boje sa budú odohrávať na platformách PC, Xbox 360 a PS3.

STREDA 7.5.

Podľa posledných správ sa z hry Destiny stane najdrahšia hra, pretože Activision do nej zainvestoval rovných 500 miliónov dolárov. To znamená, že aby na seba zarobila, musí predať minimálne 16 miliónov kusov.

Forza 5 sa dočkala ďalšieho updatu s 10 novými autami. Pre všetkých majiteľov Car Pass je DLC už dostupný, všetci ostatní si budú musieť zaplatiť 10 dolárov.

Online hry Defiance a PlanetSide prechádzajú tiež na dnes už obľúbený Free to Play režim hrania. PC hráči začnú hrať zadarmo od 4. júna, všetci ostatní až od júla.

Tvorcovia hry Space Engineers môžu oslavovať, pretože predali k dnešnému dňu presne 500 tisíc kusov svojej hry. Hra sa predáva cez Steam a môžeme to považovať za veľký úspech.

Nintendo vydalo oficiálnu správu, v ktorej priznali, že sú znova v strate. Vinnu za to davajú konzole Wii U, ktorej sa do dnešného dňa predalo len okolo 6 miliónov kusov.

V Amerike vyšla nová verzia PS Vita a jednou z launch titulov bude celá trilógia God of War hier.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár