eb01d2df02269bba1e9e674309de21ce2b6130b8.jpg__620x350_q85_crop_upscale

GameFlash #108: Xbox One sa bude predávať aj bez Kinectu!

Spooky Spooky

PONDELOK 12.5.

Majitelia Xbox 360 si to znova vyžerú. Nové DLC Expedition pre Titanfall dostanú o mesiac neskôr ako majitelia Xbox One a PC verzií.

Aj napriek tomu, že tento rok sa nedočkáme novej NFS hry, EA pripravilo špeciálny trailer na oslavu okrúhleho 20. výročia tejto už kultovej hernej série.

Kompletná ultimátna edícia zla pripravovaného Diablo 3 pre konzolové platformy vyjde 19. augusta. Bude obsahovať všetky doterajšie patche a aj rozšírenie Reaper of Souls.

Nintendo opäť teasuje novým trailerom na ďalšie pokračovanie Pokémon série. Tento raz sa dočkáme remaku hier Omega Ruby a Alpha Sapphire.

Presný dátum vydania PS4 verzie The Last of Us sa dozvieme asi až na E3, pretože internetové zdroje sa zhodli, že pôvodný júnový dátum nie je pravdivý. Najnovšie informácie naznačujú 7. august.

Tento štvrtok vyjde prvé veľké DLC pre hru Titanfall. Prinesie do hry 3 mapy a bude dostupné pre majiteľov Xbox One a PC.

Sunset Overdrive je exkluzivitou pre Xbox One z jednoduchého dôvodu. Autori z Insomniac si mohli ponechať všetky práva na značku, čo by si pod Sony dovoliť nemohli.

Dočkali sme sa prvého oficiálneho JRPG pre PS4. Bohužial nebude to akčné fantasy, na aké sme zvyknutí, ale hlavnými hrdinkami budú mladé speváčky v krátkych sukniach.

Red Dead Redeption na PC nie je už iba hráčskym snom! Podľa Windows 8.1 compatibility stránky sa tam objavila aj táto hra s oficiálnym Rockstar Games logom. Dúfajme, že na E3 sa dozvieme viac.

Herná séria Darksiders má nového majiteľa a ten sa snaží priniesť ďalšie pokračovanie tejto série. Aspoň tak tvrdí kreatívny riaditeľ Joe Madureira rozhovore pre Gamespot.

UTOROK 13.5.

Microsoft poprel všetky svoje doterajšie tvrdenia a oficiálne potvrdil verziu Xbox One bez povinného Kinectu. Bude o 100 eur lacnejší a predávať sa začne už 9. júna, aj keď na Slovensku oficiálne až od septembra.

Ďalší gameplay trailer nám znova pripomína, akými rôznymi šialenými spôsobmi sa bude možné hrať Sunset Overdrive.

Americká pobočka Nintenda vypustila na internet tento obrázok a spustila tak obrovské dohady o tom, či začína s lákaním na novú Zeldu.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Watch Dogs, nájdete v tomto jednom traileri.

Tvorcovia Sunset Overdrive z Insomniac Games oäť lákajú na svoju novú hru. Na svojom oficiálnom Twitter účte oznámili, že hra bude mať lokálny co-op mód. Viac prezradia na E3 konferencii.

Už 20. mája sa začne v obľúbenej MMORPG hre Guild Wars 2 festival plný zábavy a atrakcií.

Na svojom veľkom podujatí v Nemecku Ubisoft konečne oficiálne potvrdil, a tým pádom aj konečne skončil, všetky dohady o tom, ako bude bežať Watch Dogs. Na PS4 to bude 900p, 30fps a na Xbox One 792p, 30fps.

Kaz Hirai ako CEO a väčšina členov vedenia SONY si zníži plat na polovicu a odoprie si aj všetky bonusy. Aspoň tak uviedol sám Kaz vo svojom rozhovore pre Wall Street Journal.

STREDA 14.5.

EA sa znova pripomenulo so svojími Sims 4, ktorý majú prísť už tento september. V novom videu si ukážeme, ako sa bude vytvárať vaša nová Sim postavička.

Dragon Age 3: Inquistion bude mať ultimátnu zberateľskú edíciu s veľkou krabicou, tarotovými kartami, mapou a so špeciálnymi inkvizitorskými pomôckami. Okrem toho tam bude ešte veľa zaujímavostí.

Dnes vychádza ďalšie DLC pre Killzone Shadowfall. Prinesie novú mapu Canyon, ktorá nás zavedie do ruín bývalého mesta Pyrrhus.

Microsoft spúšťa program veľmi podobný PS Plus, ale bude ho volať Games with Gold. Služba ponúkne hráčom každý mesiac jeden titul zadarmo a hry si majitelia budú môcť nechať aj po skončení členstva. Viac sa dozvieme na E3.

Tvorcovia hernej série UFC od EA Sports nám vo videu predstavujú Brucea Leeho, legendu bojových umení.

Watch Dogs prídu na náš trh už koncom mesiaca a ako už býva zvykom, budú mať českú lokalizáciu. Jedinou výnimkou je verzia pre Xbox One, keďže oficiálne sa táto konzola u nas ešte nepredáva.

Tešíte sa na 15te pokračovanie obľúbenej série Final Fantasy? Ak áno, tak máme zlé správy, pretože hra je plánovaná až na marec 2015.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár