YouTubeTwitch_size_blog_post

GameFlash #110: Kupuje Youtube Twitch?

Spooky Spooky

PONDELOK 19.5.

Čudujete sa, odkiaľ pochádzajú všetky tie leaknuté obrázky a video z hrania Watch Dogs? Odpoveď je jednoduchá, v Brazílii sa hra už veselo predáva v obchodoch.

Ak vlastníte americké konto Playstation a zaregistrovali ste sa do uzavretej bety služby Playstation Now, tak by ste si mali kontrolovať pravidelne mail. Beta sa totižto začína každým dňom.

Dve uniknuté videá v plnej kvalite z hrania Watch Dogs môžete nájsť v tomto linku.

Pôvodne mobilná hra Assassins Creed: Pirates, ktorú si mohli stiahnuť len majitelia iOS a Android, je teraz dostupná pre všetkých. Môžete ju hrať aj na svojom PC a stačí vám hocijaký internetový prehliadač.

Na internete sa objavila zatiaľ nepotvrdená správa, že Youtube sa chystá odkúpiť Twitch za 1 miliardu dolárov. Ani jedna strana túto správu oficiálne nepotvrdila, ale podľa posledných správ sa rokovania už začali.

Microsoft pripravuje novú verziu Titanfall edície Xbox One ovládača. Bude sa volať veľmi „jednoducho“, a to Special Edition Arctic Camouflage Wireless Controler.

Kým sa dočkáme nového pokračovania úspešnej série Call of Duty, Activision nám ponúkne kolekciu hier Modern Warfare. Tá bude obsahovať celú trilógiu v novej prepracovanej verzii, ktorá bude na jednom blu ray disku a bude šlapať na plných 1080p.

UTOROK 20.5.

Dnes vychádza krásne vyzerajúca futuristická RPG hra Transistor od Supergiant Games, tvorcov hry Bastion.

Prvá recenzia na Watch Dogs už je na svete. Prináša ju francúzky časopis Jeux Video a vyzdvihuje hrateľnosť, grafiku, mesto a za zápor považuje príbeh hry. Finálna známka hry je 19/20.

Všetko, čo potrebujete a chcete vedieť o hre Destiny od Bungie, nám v jednom krátkom traileri predstavujú samotní tvorcovia.

Prvá veľká aktualizácia pre Goat Simulator bola posunutá až na jún. Prinesie multiplayer a 4 nové hrateľné kozy.

B.J. Blaskowitch sa dnes vráti do boja proti nacistom v pokračovaní hernej série Wolfenstein: The New Order.

F.E.A.R. Online vyzerá na prvých obrázkoch naozaj výborne a fakt, že to celé bude Free 2 Play, tomu iba napomáha. Ak sa chcete prihlásiť do bety, stačí sa zaregistrovať.

Autori hry Middle-Earth: Shadow of Mordor nám ukazujú zbrane a runy, ktoré budete môcť používať v hre.

Najlepšou platformou na hranie hier je podľa Sony ich vlastná Playstation 4. Snažia sa nás o tom presvedčiť v novom traileri.

STREDA 21.5.

Najnovší trailer na hru Batman: Arkham Knight nám konečne prináša aj zábery z hrania hry.

Nové DLC pre Sniper Elite 3 sa bude volať Hunt for the Grey Wolf a prinesie veľmi nečakanú misiu, v ktorej bude treba zabiť samotného Hitlera.

Child of Light, veľmi podarené a krásne vyzerajúce RPG od Ubisoftu, príde aj na PS Vita. Hráči sa ho dočkajú už 2. júla.

Hernú sériu Dead Island sme doteraz poznali ako FPS, autori ale pretvorili túto hru do MOBA štýlu a ich finálny výtvor s názvom Epidemic si môžete vyskúšať vďaka Steam Early Access.

V najnovšom Wolfensteinovi si budete môcť zaspomínať aj na klasického Wolfiho 3D, stačí sledovať tento jednoduchý návod.

Diablo 3 Reaper of Souls: The Ultimate Evil Edition prináša okrem dlhého názvu aj trailer, ktorým pripomína svoj príchod na novú generáciu konzol.

Krásne spravené fanúšikovské video o tom, ako by mohlo vyzerať Watch Dogs v reálnom svete.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár