half_life_3_wallpaper_by_megaman196-d6ky7ym

GameFlash #111: Pracuje Valve na Half Life 3 a Left 4 Dead 3?

Spooky Spooky

ŠTVRTOK 22.5.

Obľúbená séria Singstar prichádza aj na PS4. Okrem toho, že prinesie nové známe hity, ponúkne aj jednu veľkú novinku. Namiesto mikrofónov budete môcť použiť váš vlastný mobilný telefón.

S najnovším updatom Steamu už môžu všetci užívatelia používať službu In-Home Streamovania. Zatiaľ je možné streamovať len záznam z Windowsu, ale čoskoro sa to bude dať aj z Linuxu a Steam OS.

Crytek teasuje svoju novú hru. Bude sa volať Arena of Fate a bude to ich vlastný nový MOBA projekt.

Rockstar Games si zaregistrovali novú hernú značku City Stories. Z minulosti dobre vieme, že väčšina DLC pre GTA sa volali veľmi podobne, takže možno sa dočkáme aj príbehového DLC pre GTA V.

Ďalší trailer na hru Middle-Earth: Shadow of Mordor nám približuje príbeh celej hry.

4A Games oficálne potvrdili, že vydajú remasterovanú verziu svojej Metro série na PC, Xbox One a Playstation 4. Hra by sa mala začať predávať niekedy v priebehu leta.

PIATOK 23.5.

Take Two si znova obnovilo tajomnú značku The Agent. O tomto projekte sa veľa nevie, maximálne vieme, že to bolo v roku 2009 ohlásené v spolupráci so Sony ako hra pre Playstation 3. Snáď sa v blizkej dobe dozvieme viac.

Budúci týždeň má padnúť embargo na informácie o hre The Order 1886, ale dovtedy si musíme vystačiť s týmto novým gameplay videom, ktoré nám autori ponúkajú.

Na internete sa objavila informácia, že Driveclub bude mať betu. Ohlásená mala byť na E3 Sony konferencii a spustená mala byť v júli. Bohužiaľ, Sony okamžite tieto informácie poprelo, tak uvidíme na E3.

Oficiálne sa Watch Dogs začnú predávať až budúci utorok, ale launch trailer už vyšiel.

V najnovšej správe, ktorú podal Kaz Hirai (prezident Sony) na strategickej porade spoločnosti v Tokyu, povedal, že PS4 im generuje zisk a polovica majiteľov PS4 má zaplatenú službu PS Plus.

Druhý diel z vývojarského denníku Sunset Overdrive nám opäť približuje hru a ukazuje, čo nás čaká.

Ak ste sa tešili na free 2 play hru Star Wars: Attack Squadrons, tak máme pre vás zlé správy. Disney zrušilo tento projekt s vyjadrením, že sa chcú sústrediť na iné Star Wars tituly.

Štúdio Tarsier, tvorcovia PS Vita verzie Little Big Planet, chystajú novú adventúru pre PS4 s názvom Hunger. Bude to zaujímavý mix žánrov adnvetúra a stealth, kde hlavnou postavou bude 9-ročné dievčatko.

SOBOTA 24.3.

Hra Amplitude na Kickstarteri vyzbierala potrebné peniaze, a teda sa na ňu môžeme začať tešiť. Tu je jedno veľké poďakovanie od tvorcov.

Minh Lee, viac známy pod prezývkou Gooseman, v poslednom rozhovore prezradil, že Valve pracuje na Half Life 3 a Left 4 Dead 3. Tým znova oživil dohady, ktoré sa objavili dávnejšie, že Source Engine 2 sa plne vyvíja. Netreba ale zabúdať, že Lee vo Valve už nepracuje!

Pokračovanie hry The Incredible Adventures of Van Helsing je už dostupné na stiahnutie na Steame.

Populárna hra Legend of Zelda: The Minish Cap dorazí na Wii. Hra je ohlásená pre Európu na 29. mája a pre Severnú Ameriku je stále TBP.

Už po piatykrát sa budete môcť stať prezidentom vašej vlastnej banánovej republiky v najnovšom pokračovaní hry Tropico.

Windows 8 dostane tento týždeň ovládače, aby ste si k vášmu počítaču mohli pripojiť nový Xbox One Controller. Túto správu oficiálne potvrdil Major Nelson na svojom blogu.

V novom pokračovaní závodnej hry Grid nebudú chýbať vytrvalostné preteky áut.

Na Playstation Store sa objavila hra Destiny Public Aplha s dátumom 3. júna. Ak ste sa už začali tešiť, tak vás musíme sklamať, pretože hra bude sprístupnená len pre zamestnancov spoločnosti.

Star Citizen prekročil hranicu 44 miliónov dolárov a do hry teda prinesú miestnosť Stellar Cartography, ktorá bude holografickou mapou vesmíru, ktorý ste počas hrania preskúmali.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár