the-order-1886-83088-55047

GameFlash #112: Gameflash Top 5 novinky minulého týždňa

Spooky Spooky

1. The Order: 1886 bolo posunuté na rok 2015

Sony oficiálne posunulo ich pripravovanú pecku The Order: 1886 až na rok 2015. Tvorcovia hry sa vyjadrili, že dátum vydania posunuli, pretože chcú priniesť hráčom skvelý herný zážitok, čo by teraz nebolo možné. Hra bude mať ale celkovo filmový nádych, bude bežať na 30fps.  Ako útechu Sony zrušilo embargo na novinárske previews hry (prečítať si ich môžete na Polygon, Eurogamer, Gamespot a iných stránkach) a vypustilo do sveta aj nové gameplay video.

Zábery z hrania a video preview hry The Order: 1886 prináša aj Kotaku.

2. Nový Battlefield je už na ceste!

Potom ako sa internete objavili informácie o novom Battlefielde, unikol aj trailer a niekoľko obrázkov a EA teda nezostalo nič iné, iba všetko oficiálne potvrdiť. Novým pokračovaním Battlefield série bude titul Hardline, kde sa z veľkých bojísk presunieme k menším bojom medzi policajtami a lupičmi. V hre budete bojovať medzi lupičmi a policajným tímom S.W.A.T., pričom v multiplayeri sa budú dať hrať rôzne módy. V Heiste budú lupiči vykrádať banku, v Rescue zase naopak policajti zachraňovať rukojemníkov a v novinke Hotwire sa budete naháňať v zbesilých naháňačkách. Samozrejme, hra bude obsahovať aj singleplayer.

Spomínaný uniknutý trailer.

3. Vráti sa Red Dead Redemption?

Strauss Zelnick je CEO spoločnosti Take Two Interactive a vo svojom poslednom oficiálnom rozhovore povedal, že Red Dead Redemption je „stála značka“ ich spoločnosti. Z čoho môžeme začať špekulovať, že pokračovanie teda majú v pláne. Alebo sa možno potvrdia dohady, ktoré poslednú dobu kolujú po internete, že RDR príde na next gen konzoly a PC. Spomenul aj sériu Bioshock a hlavne to, že na ďalších hrách bude pracovať štúdio 2K Marin.

4. Vydanie Steam Machines bolo odložené na rok 2015

Valve posunulo dátum vydania svojich Steam Machines. Povedali, že reálne tento projekt vidia až v roku 2015, pretože chcú ponúknuť hráčom niečo nové, čo tu doteraz nebolo, a tak by odklad nemal byť pre nás prekvapením. Otázkou ale zostáva, ako sa zachovajú ostatní výrobcovia Steam Machines, pretože od nich neprišlo žiadne takéto vyjadrenie. Odklad dostal aj Steam Controller, ktorý chcú ešte viac vylepšiť za pomoci hráčov, ktorí mali možnosť si ho vyskúšať.

5. Watch Dogs sú najpredávanejšou hrou od Ubisoftu!

Vyhlásil to oficiálne Ubisoft, pretože hra predala za 24 hodín viac kópií ako hociktorá z ich iných hier v histórii spoločnosti. Tak uviedol na oficiálnom UbiBlogu kreatívny riaditeľ Jonathan Morin. K úspechu gratulujeme, ale nič to nemení na fakte, že služba Uplay mala veľké problémy prvý deň a PC verzia hry je stále po grafickej stránke veľmi zabugovaná. Aj majitelia silných a nových grafických kariet majú veľké problémy a musia robiť veľké kompromisy pri grafických nastaveniach.

Tu je launch trailer na hru Watch Dogs, ktorá sa u nás od minulého týždňa predáva pre všetky platformy.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár