Metal-Gear-Solid-V-Steam-Box

#GAMEFLASH ~ 5 top správ z Gamescomu

Spooky Spooky

1. Metal Gear Solid 5 na Steame!

Ešte pred samotným live streamom od Konami unikla informácia, že Metal Gear Solid Phantom Pain a Ground Zeroes vyjdú aj na PC, teda presnejšie na Steame. Okrem toho tvorcovia ukázali aj nové gameplay video a predstavili v ňom vylepšenú kartónovú krabicu.

2. Tomb Raider iba na Xbox One

Microsoft šokoval a všetkých pobúril správou, že najnovšie pokračovanie dobrodružstiev mladej Lary Croft bude exkluzívnou záležitosťou na Xbox One. Našťastie neskôr upresnili, že exkluzivita je iba časová a bude trvať 6 mesiacov.

3. Assassin's Creed, ako ho nepoznáte

Nová gameplay ukážka z AC: Unity ukázala úplne iný prístup k hre ako doteraz. Možnosti, ako dosiahnuť náš cieľ, budú veľmi rôznorodé a hlavne už nie tak priamočiare. Hra pripomína miestami sandboxovú záležitosť.

4. Prvý gameplay Quantum Break

Remedy konečne v plnej kráse ukázalo Xbox One exkluzivitku Quantum Break. Predstavili túto akčnú hru, v ktorej dokážete manipulovať čas a výsledok naozaj vyzerá zaujímavo.

5. Witcher vs Vlkodlak

Na Gamescom prišiel aj najznámejší lovec príšer Geralt, ktorý v novom videu ukazuje, ako sa loví Vlkodlak.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár