Alien-Isolation

#GAMEFLASH ~ Alien je hra, na ktorú sme čakali

Spooky Spooky

1. Dočkali sme sa poriadnej hry s Alienom

Po fiasku zvanom Colonial Marines veľa fanúšikov stratilo nádej, že niekedy vyjde dobrá hra zo sveta Votrelca. Našťastie vyšla hra s podtitulom Isolation, ktorá prináša atmosféru, prostredie, hudbu a hlavne napätie filmov na všetky platformy. Táto survival hororová akcia dostáva skvelé hodnotenia od všetkých, takže ak ste ju neskúsili, mali by ste to rýchlo napraviť.

2. Zombie mód v Dying Light

Techland prestavil Zombie mód do ich hry Dying Light, takže si budete môcť vyskúšať, aké je to hrať proti ľudom na obidvoch stranách barikády.

3. Windows 10 predstavený

Microsoft predstavil svoj nový operačný sýstem s číslovkou 10. Bude to prvý operačný systém, ktorý budete môcť používať na všetkých platformách od telefónov a počítačov, cez televízory, až po Xbox One. Ak si chcete vyskúšať preview verziu, stačí navštíviť oficiálnu stránku.

4. Borderlands a Claptrap

Maskotom série Borderlands je Claptrap, takže bolo len otázkou času, kedy sa z neho stane hrateľná postava. V ďalšom pokračovaní, vtipne nazvanom Pre-Sequel, si teda vyskúšame hru za Claptrapa.

5. Kyrat a jeho zbrane

Kyrat v Himalájach je veľmi nebezpečná oblasť, aspoň tak sa nás celú dobu snažia presvedčiť autori hry Far Cry 4. Takže je jasné, že budete potrebovať viac ako len slona. To, čo budete potrebovať, nám predvedie nový trailer.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár