gameflash

#GAMEFLASH ~ Blizzard zrušil Titan MMO

Spooky Spooky

1. Nové MMO Titan nebude

V poslednom rozhovore tvorcovia hry z Blizzardu oficiálne ohlásili, že po 7 rokoch vývoja rušia nový MMO projekt Titan. Je to z dôvodov kreatívnych nezhôd a že celkovo hra nepôsobila zábavne. Napriek všetkému hra nikdy nebola oficiálne predstavená ani ohlásená, takže možno Blizzard pripravuje pre svojich fanúšikov niečo lepšie.

2. GTA V s FPS módom?

Tento týždeň údajne Rockstar Games ohlásil nadchádzajúce zmeny a medzi mnohými bol spomenutý aj First Person mód pre GTA V na PC/PS4/XBONE. Bohužiaľ, je to už iba špekulácia, pretože tento dokument záhadne zmizol zo všetkých stránok a zdrojov.

3. Zbohom Loot Cave

Ak hrávate Destiny, tak určite viete, čo to je Loot Cave. Bolo to zázračné miesto na mape, kde padali unikátne predmety a neustále sa obnovovali nepriatelia. Toto miesto bolo vo veľkom vyhľadávané hráčmi. Tento týžden Bungie v poslednom update z dôvodu kontinuity hry  zrušilo toto čarovné miesto.

4. Master Chief kolekcia na PC nebude

Microsoft oficiálne zničil nádej PC hráčov, že sa dočkajú Master Chief kolekcie na svojej obľúbenej platforme. Vyjadrenie je také, že vedia o obrovskej fanúšikovskej PC základni, ale momentálne neplánujú hru vydať.

5. Steam Music Player už funguje

Tento týždeň Valve spustil pre všetkých hráčov ich vlastný Music Player. Takže ak radi počúvate hudbu, už nemusíte používať program od tretej strany. Všetko sa to ovláda cez steam overlay. Prehrávač spĺňa všetky základné funkcie, ktoré od neho môžete očakávať a vítaným bonusom je predaj soundtrackov z hier na steame, tento týždeň s veľkými zľavami.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár