maxresdefault (6)

#GAMEFLASH Doom séria opäť štartuje

Spooky Spooky

1. Nový DOOM prichádza

Na tohtoročnom Quakecone sa dočkal ohlásenia aj nový Doom. Nebude to pokračovanie, ako všetci čakali, ale bude to reštart série. Hráči sa znova vrátia na Mars, kde budú musieť bojovať proti pekelným príšerám. Dočkáme sa však klasického boja, pri ktorom sa život nebude regenerovať automaticky a náboje tiež nenájdeme na každom rohu. Zatiaľ nie je známe, kedy hra vyjde, vieme iba, že si ju zahrajú majitelia PC, PS4 a Xbox One a bude bežať na novom engine od Bethesdy.

2. Ohlásenie Tekken 7

Po uniknutí loga nového pokračovania Tekken 7 spoločnosť Bandai okamžite vydala oficiálnu tlačovú správu, že na hre pracujú, vyjde niekedy v budúcnosti a celá bude bežať v Unreal 4 engine. Okrem toho na hre spolupracujú so štúdiom Epic Games a fanúšikom sľúbili, že sa majú na čo tešiť.

3. Bioware potrebuje pomoc

Bioware sa snaží vypočuť volania hráčov, a preto potrebuje našu pomoc. Spoločnosť chce, aby sa Mass Effect 4 stal tou najlepšou možnou hrou, preto sa pýtajú hráčov na ich názor. Ak sa chcete zapojiť, stačí kliknúť na tento odkaz a odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok v dotazníku.

4. Ubisoft ukazuje viac z RS: Siege

Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorých zaujalo nové Rainbow Six: Siege, tak vás Ubisoft určite potešil. Hlavní dizajnéri hry si totižto v oficiálnom streame zahrali jednu hru, kde ukázali všetky taktické možnosti, model zničenia budovy, a tým odpovedali na veľmi veľa otázok od fanúšikov.

5. Čas na The Last of Us

Už budúci týždeň príde do obchodov remastrovaná verzia hry The Last of Us pre Playstation 4. Tvorcovia lákajú na vylepšenú grafiku, zvuk a hlavne na skvelý príbeh, kvôli ktorému sa oplatí si hru kúpiť. Bohužiaľ, Sony tento týždeň sklamalo majiteľov hry na PS3, keď vyhlásilo, že nebudú poskytovať zľavu na upgrade hry. Zato naznačili, že možno pripravujú ďalšie príbehové DLC. Snáď sa časom dozvieme viac.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár