WarTable_WM

#GAMEFLASH Poriadna dávka nového Dragon Age: Inquisition

Spooky Spooky

1. Destiny beta aj na XBone

Destiny láka do svojej bety, ktorú spustí už 17. júla. Pôvodne sa beta mala spúšťať len na PS4, ale podľa posledných náznakov bude aj na Xbox One. Jediným spôsobom, ako sa dostať do bety, je predobjednať si hru cez oficiálny obchod. Teda ak ste už neboli v Alpha fáze testovania hry. Ak máte v pláne si hru kúpiť, tak okrem klasickej verzie si budete môcť vybrať z troch špeciálnych verzií hry: Limited Edition, Digital Guardian Edition a najdrahšiu Ghost Edition, ktorá obsahuje hovoriaci model Ghosta s hlasom Petera Dinklagea.

Trailer na pripravovaný beta testing hry

2. Poriadny gameplay z nového Dragon Age

Tento týždeň vyšli dve dlhšie gameplay videá z nového Dragon Age: Inquisition. Prvé z nich predstavuje prostredie zo sveta Hinderlands, boj s drakom a všeobecnú interakciu s prostredím.

Druhé video ukazuje skôr interiéry z doteraz nevideného zámku Redcliff.

3. CliffyB predstavil svoj nový projekt

Cliff Bleszinsky tento týždeň dodržal svoj sľub a predstavil nový herný projekt, na ktorom pracuje spolu so svojím štúdiom Boss Key Games. Bude sa jednať o Free-2-Play scifi strieľačku s kódovým označením Bluestreak. Keďže CliffyB má za sebou hry ako Unreal Tournament a Gears of War, môžeme sa tešiť na rýchlu akčnú hru.

4. Fortnite od Epic sa ukazuje

Fortnite bude nová Free-2-Play kooperačná hra od Epic Games. Hráči budú cez deň zbierať suroviny a preskúmavať okolie a v noci budú musieť bojovať o svoj holý život alebo brániť  vopred určené pozície. V aktuálnej verzíi hry si budete môcť zahrať za 3 rôzne postavy: Constructora, Ninju a Commando. Do vydania hry ale určite pribudnú ďalšie postavy.

5. Battleborn, nová MOBA na hernom poli

Gearbox Softvare je štúdio, ktoré je zodpovedné za fps/rpg hru Borderlands 2 a na budúci rok pripravujú novinku Battleborn. Ako už býva zvykom, aj táto hra bude kombináciou MOBA a FPS žánru, takže sa určite máme na čo tešiť. Hra sa bude odohrávať vo vzdialenej budúcnosti v zmiešanom scifi – fantasy prostredí, o čom môže napovedať aj jedna z postáv, ktorou je obor s rotačným guľometom.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár