sierra

Vráti sa legendárne herné štúdio Sierra? #GAMEFLASH

Spooky Spooky

1. Nový Assassins Creed

Ubisoft tento týždeň oficialne odhalil najnovší diel zo série Assassins Creed. Projekt, ktorý bol známy ako Comet sa bude volať Rogue. Zahráte si za Templára, ktorého úlohou bude loviť ostatných Assassinov. Hra bude zasadená medzi AC3 a AC4 a zameria sa hlavne na námorné bitky. Plaviť sa budete v severnej časti atlantického oceána a ľadovce zohrajú veľkú úlohu. Hra výchadza 11. novembra na Xbox 360 a PS3.

2. Evolve odložený

Take Two potvrdilo odklad hry Evolve na 10. február 2015. Chcú dať tvorcom zo štúdia Turtle Rock viac času aby mohli dodať taký produkt, ktorý si všetci hráči zaslúžia. Skutočný dôvod môže byť ale taký, že Take Two ma vcelku plno hier, ktoré chce vydať tento rok a preto radšej Evolve odložilo na neskôr.

3. Casey Hudson odišiel z Bioware

Výkonný producent spoločnosti Bioware a jedno z najväčších mien herného priemyslu Casey Hudson ohlásil po 16 rokoch odchod zo spoločnosti. Na oficiálnom blogu to odôvodnil tak, že sa chce posunúť ďalej vo svojej kariére a hlavne si chce poriadne odpočinúť.

4. Sierra Entertainment sa vracia

Spoločnosť Sierra Entertainment, ktorá bola preslávená robením klasických adventúr bola zatvorená v roku 2008 ich matkou Activision. Po dlhých rokoch to vyzerá tak, že sa vracajú a pripravujú niečo veľké na budúco týždňový Gamescom v Kolíne.

5. Sleeping Dogs sú späť

Sleeping Dogs bola jedna z najúspešnejších hier roku 2012 a dočká sa svojho veľkého návratu na novú generáciu konzol a PC. Hra ponesie podtitul Definitive Edition a bude obsahovať všetky doteraz vydané datadisky aj s veľkým pribehovým Nightmare in North Point. Okrem toho sa môžeme tešiť na vylepšenú grafiku a zvuk. Hra výjde už tento október.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár