nexusplayer

#GAMEFLASH ~ Google má vlastnú hernú konzolu

Spooky Spooky

1. Nová Halo hra

Microsoft a 343 Industries ohlásili novú hru z prostredia HALO sveta. Volá sa Halo: Spartan Strike a bude sa odohrávať počas obdobia Halo 2. Tvorcovia sľubujú klasickú strieľačku, ktorá je veľmi podobná predchodcovi Spartan Assault. Hra vyjde na Steame, Surface a Windows Phone.

2. Rogue pripláva aj na PC

Ubisoft potvrdil vydanie Assassin’s Creed: Rogue aj pre PC. Hra by mala uzrieť svetlo sveta niekedy začiatkom roka 2015. Okamžite sa objavili aj teórie, že by mohla vyjsť aj pre PS4/XBONE, ale Ubisoft to odmietol komentovať.

3. PS4 dostane nový update

Sony potvrdilo vydanie novej aktualizácie pre Playstation 4 s označením 2.0. Z najväčších noviniek treba spomenúť Music Player, zmenu pozadia, vyhľadávač priateľov a mnohé iné zmeny, ktoré si môžete pozrieť na oficiálnom playstation blogu.

4. Veľká dávka informácií z Kyratu

Tento týždeň dvihol Ubisoft embargo na Far Cry 4, takže internet sa roztrhol s gameplay videami a hlavne s otázkami od fanúšikov. Tvorcovia povedali, že hru prejdete za 15 až 60 hodín, podľa toho, čo všetko chcete robiť, ukázali zberateľskú edíciu hry a predstavili kooperačný mód, ktorý vyzerá veľmi lákavo.

5. Google predstavil konzolu za 99 dolárov

Google predstavil Nexus Player, zariadenie, ktoré bude vedieť prehrávať filmy, ale aj púšťať hry. Toto relatívne malé zariadenie bude bežať na Androide, bude mať 8gb pamäte a jadrom zariadenia je Intel Atom quad-core s taktom 1.8ghz. Budete si môcť k nemu kúpiť vlastný google ovládač, špeciálne navrhnutý pre hry.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár