GTAV_FirstPerson

#GAMEFLASH ~ GTA z pohľadu prvej osoby

Spooky Spooky

1. GTA V ako FPS

 

Ak ste stále neboli presvedčení o tom, či si kúpite GTA V na next gen konzolu, poteší vás správa, že Rockstar predstavil plnohodnotný FPS mód. Hra bude plne upravená tak, aby si to hráči mohli užiť.

2. Blizzard ohlásil novú hru

Tento týždeň sa konal Blizzcon a na ňom po dlhých 17 rokoch ohlásil Blizzard úplne novú hernú značku. Bude ňou Overwatch, multiplayerová strieľačka, v ktorej budú úplne šialené postavy a má to byť veľká zábava pre všetkých.

3. Destiny 2 potvrdené

Eric Hirshberg z Activisionu potvrdil, že začali naplno pracovať na novej plnohodnotnej hre zo série Destiny. Fanúšikovia ale nemajú zúfať, stále sa pracuje na nových prídavkoch do pôvodnej hry a samozrejme, tvorcovia chcú dodržať všetko, čo sľúbili fanúšikom.

4. AC: Unity už na dosah

Najnovšie pokračovanie Assassin’s Creed série vychádza už budúci týždeň a Ubisoft si pripravil trailer, ktorý zosumarizuje, čo všetko nás čaká. Okrem toho prichádzajú však aj zlé správy. Tri z najväčších a najnovších hier si už nemôžete stiahnuť digitálne cez Steam, ale iba cez Uplay. Takže ak ste mali predobjednávku, očakávajte email od Valve.

5. DLC pre Zaklínača zdarma

Nie, nečítate zle, CD Projekt Red sľúbil všetkým hráčom, ktorí si kúpia ich Zaklínača 3, 16 prídavkov do hry úplne zadarmo. Prídavky budú dostupné na všetky platformy a budú vychádzať v pravidelných intervaloch. Každý prinesie nové zbrane, vzhľad hráča a menšiu vedľajšiu misiu.

Chceš vyhrať plagát Destiny?

Ak chceš takýto plagát, napíš nám do komentárov rýchlu recenziu na hru Destiny. Najvtipnejší vyhráva! 🙂

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár