steamsame

#GAMEFLASH Držte si peňaženky, začal Steam Summer Sale!

Spooky Spooky

1. Začal Steam Summer Sale

Začalo sa letné šialenstvo na Steame. Každý deň nás čakajú výpredaje obľúbených hier, plus už obľúbený Flash Sale, kde sa obmieňajú 4 hry a nakoniec Community choice, kde si budeme môcť vyberať z dvoch možností po 4 hry. Tento rok si pre nás ale Valve pripravil aj jednu novinku. Okrem už klasického vytvárania odznakov a zbierania kartičiek sa každý člen môže pridať do jedného z 5 družstiev. Z družstva, ktoré vyhrá dennú súťaž, budú vybraní 30 dobrovoľníci, ktorí dostanú 3 hry zo svojho Wishlistu.

2. Nový Metal Gear Solid v pohybe

E3 sa skončila, ale stále sa vynárajú nové a nové videá a správy. Jedným takým videom je aj takmer 30-minútová ukážka z hrania pripravovaného Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Gameplay video vysvetľuje nové mechanizmy hrania, nový pohľad na klasické triky Solid Snake a na záver odhalí prekvapenie pre všetkých hráčov.

3. Porovnanie GTA V na old a next gen

Šikovní ľudia z Digitalfoundy.net spravili porovnanie traileru GTA V, pričom porovnávali verziu pre PS3 a PS4. Je to síce iba porovnanie trailerov, ale jednoznačne môžeme vidieť, že nás čakajú veľké veci. Reálnejšia a živšia príroda, viac zvierat v lese a viac NPC postáv na uliciach. Krajšia voda a hlavne zobrazovanie budov v diaľke. Nezostáva nám nič iné iba tešiť sa.

4. Capcom na predaj?

Podľa správ, ktoré sa objavili na internete, si spoločnosť Capcom neobnovila práva, ktoré bránili tretím stranám odkúpiť firmu, čím dali príležitosť tretím stranám a veľkým firmám ako Sony, Nintendo alebo Microsoft, aby jednoducho skúpili väčšinu akcií, a tak získali hernú spoločnosť s veľkou históriou.

5. Nový update pre GTA V

Rockstarg Games vydali nový update pre GTA V. Bohužiaľ, stále to nie sú dlho očakávané misie s lúpežami, na ktoré sa všetci hráči tešia, ale je to online prídavok. V hre sa konečne budete môcť obliecť ako skutočný hipsteri a dostanete k tomu nielen nové autá, ale aj správne zbrane. Samozrejme, update prináša aj nové herné výzvy a celé to je znova zadarmo. Výpis všetkých noviniek nájdete na oficiálnej stránke.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár