far-cry-4-90453-8125574

#GAMEFLASH ~ Lovíme Yetiho vo Far Cry 4

Spooky Spooky

1. Season Pass pre Far Cry 4

Tento týždeň Ubisoft predstavil aj Season Pass pre ich akčnú hru Far Cry 4. Jednou z najväčších správ je, že si v hre budete môcť zapoľovať na Yetiho v Himalájach. Okrem toho pribudne špeciálna kooperačná misia a PvP mód pre hru. Celé vás to vyjde 30 eur.

2. San Andreas vracia úder

Rockstar Games potvrdili návrat hry Grand Theft Auto San Andreas na Xbox 360. Hráči sa dočkajú 720p rozlíšenia, lepšieho vykresľovania, všeobecného chodu hry a hlavne achievementov. Hra bude dostupná od 26. októbra na Games on Demand.

3. Unity predstavuje svoje PC požiadavky

Ubisoft tento týždeň predstavil oficiálne hardvérové požiadavky pre Assassin’s Creed Unity. Na prvý pohľad sa zdajú dosť náročné, takže ak si chcete hru vychutnať v plnej kvalite, budete potrebovať poriadne herné železo.

4. Shadow of Mordor dostane DLC

Tvorcovia hry Shadow of Mordor potvrdili vydanie príbehového DLC pre ich hru. Zahráme za samotného Black Handa. Hra okrem nového príbehu prinesie nové runy a pohľad na príbeh. Najlepšou správou je, že DLC bude pre všetkých zadarmo!

5. Plné Zaklínačové intro

CD Projekt vypustil do sveta plné intro z ich očakávanej RPG hry The Witcher 3: The Wild Hunt. Hra vyjde budúci rok a nám nezostáva nič iné, iba sa tešiť.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár