microsoft minecraft

#GAMEFLASH ~ Microsoft si brúsi zuby na Minecraft

Spooky Spooky

1. Microsoft si brúsi zuby na Minecraft

Podľa posledných správ chce Microsoft odkúpiť švédsku spoločnosť Mojang, ktorá vytvorila hru Minecraft. Zatiaľ žiadna spoločnosť nič oficiálne nepotvrdila, ale Wall Street Journal získal informácie, že Microsoft zaplatí za spoločnosť 2 miliardy dolárov.

UPDATE 15.9. 15:37 – Tak je to potvrdené, Microsoft kupuje Mojang za 2,5 miliardy dolárov. Transakciu by chceli uzatvoriť do konca roka.

2. Poznáme dátumy vydania GTA V

Rockstar oficiálne potvrdil dátumy vydania GTA V pre Xbox One, PS4 a PC. Konzolových verzií sa dočkáme už 18. novembra, ale majitelia PC si budú musieť počkať až do januára budúceho roka. Okrem krajších vizuálov sa môžeme tešiť na viac ako 100 nových pesničiek, multiplayer pre viac ľudí, možnosť prenesenia svojho profilu a iných rôznych vychytávok.

3. Resident Evil Revelations 2 vo forme epizód

Capcom si zobral príklad od svojej konkurencie a začne vydávať svoj nový Resident Evil Revelations 2 po týždenných epizódach. Každá epizóda by mala stáť 6 dolárov, ale ak si zakúpite celý komplet aj s bonusmi, tak vás to vyjde 26 dolárov. Hra vyjde začiatkom budúceho roka na všetkých platformách.

4. AC Unity a nový pohľad na kooperáciu

Ubisoft vydal ďalší zo série prezentačných trailerov, v ktorom ukazuje hráčom nový kooperačný režim v hre Assassin’s Creed Unity.

5. Oplatí sa vôbec Destiny?

Activision sa chváli, že z Destiny sa stala najpredávanejšia nová herná značka a že za prvých 24 hodín sa im vrátilo takmer 500 miliónov dolárov. Bohužiaľ, hráči a recenzenti boli z hry nadšení oveľa menej. Hre vytýkajú, že svet je síce krásny a strieľanie veľmi pripomína Halo sériu, ale inak je celá hra veľmi monotónna, misie sa stále opakujú a ten krásny svet je vlastne iba jedna veľká pustatina. Dúfajme preto, že Bungie nezaspí a rýchlo napraví tieto nedostatky nejakými veľkými DLC.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár