tgs2014

#GAMEFLASH ~ Novinky z Tokyo Game Show

Spooky Spooky

1. Bloodborne má dátum vydania a beta test

Hra od tvorcov úspešných Dark Souls hier sa konečne dočkala dátumu vydania pre Európu. Je to 6. február. Hra príde v klasickej, ale aj v špeciálnej edícii, ktorá bude obsahovať artbook, steelcase a soundtrack. Ak sa chcete dostať do uzavretej bety, tak sa stačí prihlásiť cez oficiálnu stránku a dúfať, že vás vyberú.

2. Final Fantasy XV dostane demo

Square Enix si pripravilo špeciálne demo FF XV pre všetkých, ktorí si kúpia hru Final Fantasy Type-O HD. Je to konverzia obľúbenej hry z PSP a vyjde v marci budúceho roka.

3. Solid Snake sa znova ukazuje

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain ukázali samotní tvorcovia na TGS v ďalších 20 minutách hrania. Doteraz nevidené zábery ukazujú nové prostredie džungle a niekoľko nových taktík, ktoré Snake bude môcť použiť.

4. Zbrane z The Order 1886

Tvorcovia hry The Order 1886 nás pozývajú do zákulisia, aby nám ukázali, ako vytvárali zbrane pre ich hru.

5. Ako bude vyzerať Shadow of Mordor na PC?

Túto otázku si zodpovedali ľudia zo spoločnosti Nvidia a tvorcovia hry z Monolith Studia. Spolu nám ukázali až 30 minút z PC hrania.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár