hqdefault

#GAMEFLASH ~ Prey 2 je oficiálne zrušené

Spooky Spooky

1. Prey 2 bolo zrušené

Hru, na ktorú sa tešili fanúšikovia tejto série už od roku 2011, Bethesda oficiálne zrušila. Hovorca spoločnosti povedal, že aj keby ju dokončili, tak by nedosiahla ten štandard, ktorý by mala mať každá z ich hier. Okrem smútku nám teda zostáva aj tento parádny trailer.

2. Zombíci v Advanced Warfare

Tento týždeň uniklo na internet video predstavujúce zombíkov v najnovšom pokračovaní Call of Duty série s podtitulom Advanced Warfare. Video najskôr uniklo na Reddit a neskôr sa rozšírilo všade na internet. Bohužiaľ, Activision už stihol stiahnuť všetky videá, aj keď neskoro. Teraz nám zostáva iba čakať na deň vydania hry.

3. Evolve Alpha spustená

Evolve spustilo svoj alfa test hry. Bohužiaľ, jedna platforma prišla skrátka. Playstation 4 po poslednom update 2.0 nedokáže kvôli softvérovej chybe spustiť hru. Tvorcovia na oprave pracujú spolu so Sony a sľubujú náhradu. Ak sa chceš aj ty zapojiť do alfa testu, máme pre prvého z vás jeden Steam kód do hry. Len si ho musíš niekde v tomto článku nájsť. 😉

4. Battlefield séria a budúcnosť

Tento týždeň jeden zo zástupcov spoločnosti EA predstavil plány so značkou Battlefield. Najnovšieho pokračovania sa dočkáme už v marci a bude mať podtitul Hardline. Ďalší diel z tejto série potom vyjde až koncom roka 2016. Nie je ale potvrdené, či to bude BF5 alebo len nejaký podtitul. Dobrou správou ale je, že Battlefront je stále naplánovaný na tretí kvartál roku 2015!

5. Far Cry 4 multiplayer

Aký by to bol týždeň, keby nám Ubisoft nepredstavil niečo nové z tohtomesačných releasov? 9K6AM-QLBNM-FHHDV Najnovším oznámením je predstavenie multiplayeru do hry Far Cry 4. Bude to klasický PvP mód, v ktorom budú proti sebe bojovať dve znepriatelené frakcie. Jednou z nich sú dnešní bojovníci s modernými zbraňami a taktikami. Druhou sú miestni domorodci, ktorí používajú tradičnejšie zbrane a taktiky.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár