saints-row-gat-out-of-hell-87925-6923334

#GAMEFLASH ~ Saints Row je späť!

Spooky Spooky

1. Návrat Svätcov z tretej ulice

Štúdio Deep Silver ohlásilo na PAX Prime samostatné pokračovanie hry Saints Row IV. Bude sa volať Gat Out Of Hell a ako názov napovedá, zahráte si za Johnnyho Gata, ktorý sa bude snažiť vyslobodiť z pekla dušu vodcu Third Street Saints. Okrem toho si pripravili aj vydanie SR IV s podtitulom Re-Elected na PS4 a Xbox One.

2. Sony pod útokom hackerov

Tento týždeň hackerská skupina zvaná „Lizard Squad“ napadla Sony a zhodila službu PSN. Sony nás ubezpečuje, že žiadne osobné informácie neunikli, ale skupina sa vyjadrila, že sa pripravuje na zhodenie serverov spoločnosti Blizzard, Riot Games a mnohých iných. Prečo to robia? Nikto poriadne nevie…

3. Ubisoft odložil Assassin's Creed: Unity

Bohužiaľ, Ubisoft sa rozhodol odložiť AC: Unity. Našťastie to budú iba 2 týždne, ale hotovej hry sa dočkáme až v novembri. Presnejšie 18. novembra pre nás v Európe.

4. Nové 3DS predstavené

Nintendo predstavilo tento týždeň dva nové modely z radu 3DS. Nazvali ich doslova nové, teda „New 3DS“ a „New 3DS XL“. Líšiť sa budú novým displejom, lepším procesorom a zabudovaným druhým analógovým ovládačom, ktorý pomôže pri hraní akčnejších hier.

5. Infamous Second Son dostal DLC

Fanúšikovia hry Infamous: Second Son pre PS4 sa môžu tešiť, pretože tento týždeň vyšlo samostatné príbehové DLC, v ktorom si zahrajú za Fetch a bližšie sa pozrú na jej život.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár