ea_access.0.0_cinema_1280.0

#GAMEFLASH Sony proti EA!

Spooky Spooky

1. Assassin's Creed Unity má novú postavu

V najnovšom traileri na hru Assassin’s Creed Unity nám tvorcovia predstavili ďalšiu príbehovú postavu. Je ňou mladá Elisa, ktorá bude veľkou láskou nášho hlavného hrdinu Arna. Okrem toho, že je mladá, krásna a nebezpečná, je bohužiaľ aj templárka, ktorá sa snaží uchopiť moc do svojich rúk.

2. Mass Effect 4 panel zo SDCC na internete

Ak ste fanúšikmi série Mass Effect, tak vás poteší, že Bioware zverejnil na internet celý ich panel z tohtoročného Comic Conu.

3. Príbeh nového CoD poodhalený

Po dlhšom tichu sa Activision pripomenul a uverejnil príbehový trailer na ich nové CoD: Advanced Warfare. Okrem toho zverejnil, že priblíženie multiplayeru sa bude konať 11. augusta. Spolu s novým trailerom ale ukázal a predstavil limitované edície hry. Budú sa predávať tri s rôznymi cenami – Atlas Limited Edition ($79.99), Digital Pro Edition ($99.99) a Atlas Pro Edition($119.99).

4. PS Now spustilo svoju betu

Sony spustilo svoju službu PS Now. Bohužiaľ, je to iba v beta štádiu a dostupné len pre obyvateľov USA a Kanady. Keď túto službu spustia všade, tak si hráči budú môcť kupovať a neskôr aj streamovať hry.

5. EA spúšťa službu EA Access

EA sa dohodlo na exkluzivite ich služby EA Access s Microsoftom a hráči si budú môcť za 5 dolárov mesačne vychutnať 4 plné hry. Jedná sa o exkluzivitu len preto, lebo Sony odmietlo túto službu pre majiteľov ich konzol. Sony vyhlásilo, že služba je nevýhodná a nechce, aby ich hráči platili peniaze navyše, keď ich PS Plus je predsa výhodnejšie a lepšie.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár