0

#GAMEFLASH ~ Ubisoft rozhoduje za hráčov

Spooky Spooky

1. Assassin's Creed Unity s pevným rozlíšením na konzolách

Producent hry Vincent Pontbriand tento týždeň povedal, že doposiaľ najlepšia Assassin’s Creed hra, Unity, pobeží na všetkých konzolách s jedným pevným rozlíšením. Bude to teda 900p s konzistentnými 30fps. Rozhodli sa tak, pretože chceli zabrániť neustálým rozbrojom medzi hráčmi o tom, ktorá konzola je lepšia. Dosiahli síce presný opak, ale aspoň sa o hre neustále hovorí.

2. The Crew znova posunuté

The Crew bolo znova odložené. Ubisoft tvrdí, že je to už naposledy a finálny dátum je 2. december 2014. Ako cenu útechy povedal, že spustí ešte jednu uzavretú betu pre Xbox One a Playstation 4.

3. Nový PS4 bundle

Ak sa chystáte kúpiť si na Vianoce novú konzolu, možno vás bude zaujímať, že bol ohlásený PS4 bundle s hrou GTA V. Bude stáť okolo 450 eur a do predaja sa dostane už 18. novembra.

4. The Wolf Among Us dostáva krabicovú edíciu

7. novembra sa začne aj u nás predávať krabicová verzia obľúbenej hry od Telltale Games, The Wolf Among Us. Veľkým pozitívom je, že bude k dispozícii aj pre Xbox One, Playstation 4 a aj Playstation Vita.

5. Preklep v Sony

Tento týždeň Sony konečne vydalo svoju dlho očakávanú závodnú hru Driveclub. Okrem toho, že hra nedostala zrovna hviezdne recenzie a nesplnila množstvo sľubov, anglická verzia obalu hry sa navyše ešte predáva s miernym preklepom „Race in Hundreds of Online & Offline Players„. Treba poznamenať, že toto je oficiálny obal a môžete si ho kúpiť aj vy.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár