unnamed

#GAMEFLASH ~ Vyjde next gen GTA až budúci rok?

Spooky Spooky

1. Poriadna dávka Witchera

Tvorcovia hry Witcher 3 z CD Projekt Red nám tento týždeň ponúkli viac ako polhodinový gameplay z hry. Ten spája doteraz všetky vydané videá a ukazuje, čo sa stalo po tom, ako Geralt ulovil Grifina. Bohužiaľ, spolu s videom prišla aj správa, že hra na konzolách nepobeží na 1080p.

2. Nový update pre GTA V

Rockstar Games vydali ďalší veľký update pre GTA V. Dočkali sme sa leteckej školy, ktorá pridáva singleplayerové misie, nové udalosti do multiplayeru a hlavne nové vozidlá, lietadlá a oblečenie. Stačí si aktualizáciu stiahnuť a hrať.

3. Nový Tomb Raider aj na staré konzoly

Crystal Dynamics v rozhovore potvrdili, že nový Tomb Raider bude na určitú dobu exkluzívny pre Xbox One a Xbox 360. Z tohto môžeme špekulovať, že hra teda vyjde aj na PS3. Bohužiaľ, stále nevieme, ako dlho bude hra exkluzivitou na konzolách od Microsoftu.

4. No Man's Sky aj offline

V poslednom čísle časopisu Edge tvorcovia hry No Man’s Sky potvrdili, že hra sa bude dať hrať aj v offline režime.

5. Next gen GTA V až budúci rok

Po tohtoročnom Gamescome sa začalo uvažovať, či GTA V vyjde pre nextgen konzoly a PC ešte tento rok. Nedočkali sme sa žiadneho nového traileru, žiadnych nových informácií, ani žiadneho oficiálneho vyhlásenia od Rockstar Games. Dúfajme teda, že čoskoro sa dočkáme aspoň nejakého oficiálneho oznámenia.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár