1403794941_601_hrddr

#GAMEFLASH Nemožné sa stalo skutočnosťou a svetlo sveta uzrel simulátor kameňa!

Spooky Spooky

1. Legend of Korra dostáva už aj hernú podobu

Ak patríte medzi fanúšikov kresleného seriálu Legend of Korra, tak vás poteší správa, že sa dočkáme aj jeho herného spracovania. Bude to akčná hra z pohľadu tretej osoby a stoja za ňou tvorcovia z Platinum Games, ktorí vytvorili sériu Bayonetta. Príbeh budú písať priamo tvorcovia seriálu a hra vyjde na všetky platformy už túto jeseň.

2. Simulátor kameňa sa stal realitou!

Ak ste si mysleli, že už vyšli všetky typy simulátorov, mýlite sa. Vývojári zo Strange Panther Games si pripravili Rock Simulator. Hru opisujú ako raj pre milovníkov kameňov, pretože si ich budú môcť vychutnať vo všetkých prostrediach a v každom počasí. Hre sa mimoriadne darí aj na Steam Greenlight, kde poskočila na 9. priečku.

3. Youtube pre hráčov

Youtube spravil veľký krok vpred a spúšťa podporu prehrávania videí v kvalite 48 a 60fps. Pre nás hráčov to znamená, že si konečne budeme môcť vychutnať herné videá vo vysokej kvalite. Okrem toho YT prináša aj plno iných noviniek, ako je možnosť zaplatiť priamo vášmu obľúbenému Youtube kanálu alebo vylepšené funkcie playlistov. Plný zoznam noviniek nájdete tu.

4. Dead Island Zomba

Obľubená herná séria Dead Island dostala nové pokračovanie Epidemic, ktoré je zároveň aj novým herným žánrom. Má to byť kombo MOBO a zombie žánru a čo všetko nové prináša, to nám vysvetlia tvorcovia hry v tomto videu.

5. No Man's Sky je hrou, na ktorú sa oplatí tešiť

Ak čítate GF pravidelne alebo ste pozerali Sony konferenciu na E3, tak ste určite počuli o hre No Man’s Sky. V najnovšom 7-minútovom videu sa nám autori hry snažia priblížiť pozadie vývoja ich hry.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár