10683228_3047021014213_680360348_o

#GAMEFLASH ~ Xbox One konečne na Slovensku!

Spooky Spooky

1. Xbox One už aj na Slovensku

Po takmer roku od vydania sme sa dočkali a konečne sa Xbox One začal predávať aj u nás. Spolu so Slovenskom tak Microsoft odteraz dodáva svoju konzolu do ďalších 29 krajín. Konzola sa u nás bude predávať v dvoch baleniach. Jedna bez Kinectu za 400 eur a druhá s Kinectom za rovných 500 eur. Ak máte záujem rovno aj o nejaké hry, máte možnosť kúpiť si konzolu s Fifa 15 a Forza 5 za 400 eur bez Kinectu. S kinectovou verziou sa predáva Dance Central a opäť Fifa 15.

2. Destiny na PS Vita

Destiny si budete môcť zahrať aj na PS Vita. Bohužiaľ, len cez službu Remote Play. Ak chcete vedieť, ako to bude fungovať, Sony si pre Vás pripravilo špeciálnu prezentáciu.

3. Dead Rising 3 vyšlo na PC

Dead Rising 3 konečne dorazilo na PC a prišlo v plnej paráde. PCčkari sa dočkajú všetkých doteraz vyjdených DLC a dokonca aj stratených single playerových kapitol. Takže sa pripravte na šialené kostýmy a ešte šialenejšie zbrane, s ktorými sa postavíte proti nemŕtvej horde.

4. Lovec Assassínov

Aspoň tak sa prezentuje hlavný hrdina v najnovšom pokračovaní hernej série Assassin’s Creed s podtitulom Rogue. V traileri nabitom akciou uvidíme, čo sa stane, ak zradíte bratstvo.

5. Styx je goblin - zabijak

Pri hrách s tematikou vrahov zostaneme, pretože v hre Styx: Master of Shadows sa zhostíme malého goblina, ktorý je jedným z najlepších nájomných vrahov celej ríše. Pripravte sa teda na poriadnu dávku plíženia sa v tieňoch.

Autor článku
Spooky

Spooky

Twitter

Scifista so širokým záberom, ktorého veľkou láskou sú hry toho elektronického charakteru. Snaží sa hrať všetko, čo mu príde pod ruku a hlavne sa čo najlepšie orientovať vo svete hier. Ak chcete získať aký-taký prehľad, pokúsi sa Vám čo najlepšie zhrnúť dianie v hernom svete.

Pridaj komentár