ikt93

IndieKicks #93: Kultová hudobná hra Amplitude sa vracia!

R@100 R@100

Dnešné crowdfundingové tipy budú zamerané na hudbu a začneme rovno hudobno-herným projektom, ktorý oživuje starú, ale veľmi obľúbenú hru.

Amplitude

Po jedenástich rokoch sa vracia kultová hudobná hra Amplitude od štúdia Harmonix. Cieľom je spraviť ju lepšiu, krajšiu a pre konzoly PS4 a PS3. Ide o kríženca Guitar Hero a závodnej hry, pri ktorej svojou stíhačkou alebo nejakým podobným lietadlom musíš preletieť po dráhe, pričom sa snažíš zozbierať všetky tóny.

Hotová by mala byť v marci 2015 a môžeš ju mať za $20. Medzitým si môžeš čakanie skrátiť napríklad hrou Audiosurf.

 

BONUS: 2d6’s fourth album! All new! Geeky nerdcore hiphop joy!

2 kusy DJov, ktorí sú tak trošku geekovia a o svojich záľubách a obsesiách aj spievajú. Toto je už ich štvrtý projekt a tretí na Kickstarteri. Predošlé dva boli úspešné, tak to máme ďalší. Ak si chceš nový album stiahnuť, keď bude hotový, stačí prihodiť $1 a počkať do septembra. A ak nevieš, čo máš robiť, kým budeš čakať, vypočuj si ich predošlé albumy na http://2d6music.bandcamp.com.

 

WTF: Singing Our National Anthem in All 50 States by 9.14.14

Patriotickejší projekt ako Kapitán Amerika sám. Za $5 dostaneš nahrávku Americkej hymny.

Autor článku
R@100

R@100

Facebook Twitter Google+

Dajme tomu, že sa označím za geeka, fanúšika SFaF a maniaka do rôznych technických vychytávok. A zo svojho detašovaného centra v Prahe spravujem crowdfundingovú sekciu SU.

Pridaj komentár