kozmodrom

Rozhodni, ktoré Hobit tričko vznikne tento rok! Alebo navrhni vlastné

Marcel Klimo

Ak nás už nejakú tu dobu sledujete, určite viete, že z času na čas vydávame špeciálne edície tričiek na aktuálnu tému (väčšinou filmového charakteru). A keďže sa nám blíži film Hobit: Bitka piatich armád (Hobbit: The Battle of the Five Armies), pripravili sme si pre vás štyri tolkienovské návrhy na tričko. Nevieme sa ale rozhodnúť, ktorý dizajn je najlepší, preto potrebujeme vašu pomoc.

Dva návrhy sa tematicky viac hodia k Hobitovi („Check in“ a „#Elfie“), ďalšie dva odkazujú skôr na Pána Prsteňov („Mordor“ a „Sauron“). Hlasujte do 31.10. kliknutím na „Like“ pod obrázkom alebo príďte tento víkend na Kozmodróm a zahlasujte za jeden zo štyroch návrhov priamo na mieste. Na Kozmodróme si zároveň budete môcť vybrané tričko objednať za špeciálnu conovú cenu 9,90 eur. Najpopulárnejší návrh pôjde do predobjednávky už začiatkom novembra, aby bol ready do premiéry Hobita.

Teraz je to už len na tebe. Ktorý návrh sa ti najviac páči?

Máš ešte lepší nápad na tričko?

Pošli nám svoj návrh na email rainbows@spaceunicorn.sk. Ak tvoj návrh pôjde do tlače, dostaneš od nás min. 0,75 eur za každé predané tričko.

Autor článku

Marcel Klimo

Facebook Twitter Google+

Spoluzakladateľ Space Unicorn a celoživotný hráč

Pridaj komentár