spock

Z lásky k Spockovi sa musíš na tento projekt aspoň pozrieť. Teraz.

R@100 R@100

Podpor dokument o Spockovi a Leonardovi Nimoyovi, nech je hotový do 50. výročia Star Trek: The Original Series.

„For the Love of Spock“ – A Documentary Film

Koncom minulého roka prišiel Adam Nimoy za svojím otcom Leonardom s nápadom vytvoriť film o Pánovi Spockovi. Vďaka rôznym knihám, fotkám a záznamom má dostatok materiálu k tomu, aby spravil dokument o vzniku a vývoji Spocka. Adam mal od otca 100% podporu a na produkciu odporučil štúdio 455 Films, ktorému je Star Trek veľmi blízky a pracovali na projektoch s Williamom Shatnerom. Rozprávačom vo filme bude Zachary Quinto („nový“ Spock).

Peniaze vyzbierané v kampani sa použijú na zakúpenie licencií, inak by sa tam nemohli objaviť fotky či záznamy so Spockom alebo Balada o Bilbovi Bagginsovi. Ďalej pokryjú náklady na rozhovory, produkčné náklady, zvuk, strih a podobne.

Za podporu projektu môžeš získať exkluzívne updaty ($5), špeciálnu zbierku historických článkov, domácich fotografií, rozhovorov so Spockom ($15), prístup k streamu s dokumentom pred oficiálnym vydaním ($35), či dokonca svoje meno v titulkoch filmu ($50). Alebo ak máš veľa peňazí, za $450 sa tvoja fotka objaví vo filme.

Autor článku
R@100

R@100

Facebook Twitter Google+

Dajme tomu, že sa označím za geeka, fanúšika SFaF a maniaka do rôznych technických vychytávok. A zo svojho detašovaného centra v Prahe spravujem crowdfundingovú sekciu SU.

Pridaj komentár