3 prapodivné projekty internetov

In Tech by R@100Leave a Comment

Večný život na socnete

screenshot-www.eter9.com 2015-08-26 13-09-09

Eter9, žeby zas ďalšia sociálna sieť? Áno, ale s umelou inteligenciou, ktorá sa z tvojich postov a likeov naučí správať ako ty, aby po tvojej smrti mohla naďalej spravovať tvoj profil. No nie je to úžasné? Chvíľu tam budeš postovať a potom môžeš zomrieť s pokojom na srdci, že tvoj profil neupadne do zabudnutia. Časom by mala pribudnúť aj možnosť učiť sa z postov na iných sieťach. Kto vie, môžno nakoniec preberie kontrolu nad tvojim FB profilom a bude tam aj v tvojej neprítomnosti postovať motivačné obrázky a catvideá.

Využívali by ste takúto službu?

Konverzácie na tróne

Pooductive

Začalo to ako neúspešný kickstarterový projekt, ktorý to nevzdal a vytvoril sociálnu aplikáciu. Ide o to, aby dlhšia návšteva záchoda nebola len o h*vne, ale mohol/mohla si sa baviť s inými ľuďmi, ktorí tiež trónia. Vybrať si môžeš podivínov z celého sveta alebo len z tvojho okolia. Môžeš sa s nimi baviť o čomkoľvek, napríklad rozoberať… svoje super nápady, keďže záchod pôsobí na kreativitu podobne ako sprcha. Pooductive je zatiaľ len pre iPhone a má už cez 20 tis. používateľov.

 

Pobozkaj svoju kávu

d8180a28951497.55db2583dad38

Dizajnér Jang Woo-Seok si myslí, že deň by sa mal začať bozkom a kávou a keďže nie každý ten bozk môže dostať, tak sa rozhodol, že ho pridá ku káve. A to štýlom, že namiesto bežného viečka na kávu zo stánku, si na ňu dáš viečko ‘Kiss’ tvarované do formy ľudských úst.  Yay, takto budeš môcť usrkávať kávu z plastovej pery. Len aby sa potom nestalo, že bude chcieť niekto bozkom z niekoho iného vycucať kávu.

Pridaj komentár