3 projekty, ktoré prinesú lepší zvuk do tvojho mobilu [IndieKicks #134]

In Crowdfunding, IndieKicks, Tech by R@100Leave a Comment

Zdá sa, že firmy a startupy našli malú dieru na trhu, ktorú sa rýchlo snažia vyplniť – kvalitné audio v mobilných a iných prenosných zariadeniach. V smartfónoch sa updatuje všetko, displej, procesor, pamäť, ale na audio výstup sa trošku zabúda. Tieto projekty prinesú lepší zvuk do tvojho mobilu.

#1 UAMP – Soul Shaking Audio for Your Ears

UAMP je gadget veľký ako zápalková krabička, do ktorého zapojíš výstup z mobilu a na druhú stranu pripojíš slúchadlá. Autori sľubujú úžasný zvuk, bohatý, hlasitý, bez skreslenia a na jedno nabitie má vydržať 10 hodín. Jeden UAMP môžeš mať v júli 2015 za $65 (+ $15).

#2 dSp – Making your headphones sound better

Firma High Resolution Technologies nie je žiadnym nováčikom na poli audia. Teraz na Kickstarteri ponúka už hotový produkt dSp a i-dSp (iPhone verziu). Ide o audio konvertor – z digitálneho signálu na analógový. Stačí ho zapojiť do USB, do dSp pripojiť slúchadlá a už si len vychutnávať hudbu či filmy ako nikdy predtým. Jedno zariadenie ťa vyjde na $59 (+ $19) a dostaneš ho už o mesiac.

#3 Glow: The First Smart Headphones with Laser Light

Glow nie je úplne prístroj, čo ti skonvertuje zvuk, ale sú to slúchadlá, ktorých celý káblik svieti ako lightsaber. Samozrejme autori sľubujú kvalitný zvuk. Vybrať si môžeš z 3 farieb – zelená, modrá, červená. Jedny slúchadlá stoja $149 (+ $30) a odoslať by ti ich mali v júli 2015.

Pridaj komentár