3 veci, ktoré nepotrebuješ, ale chceš

In Crowdfunding, IndieKicks, Tech by R@100Leave a Comment

Niektoré projekty zbadáš a povieš si: to chcem. A potom sa pozrieš na cenu a prejde ťa chuť… To však neplatí o prvom projekte.

#1 The Gentleman’s Single-Use Monocle

Nikdy nevieš, kedy ho môžeš potrebovať. Buď gentleman/lady a buď vždy pripravený/á mať poruke jednorázový nelubrikovaný monokel. Stačí vytiahnuť, otvoriť, nasadiť a zábava sa môže začať. Monokel je ideálny na opery, divadlá, muzikály, do múzea, jednoducho na každú príležitosť, keď sa chceš cítiť like a sir. Je to už piaty projekt od SMBC a opäť úspešný. V odmenách si môžeš vybrať rôzne balenia od 1 po 200-pack. Trojbalenie v peknej papierovej krabičke stojí $18 (+ $7).

#2 PancakeBot – The world’s first pancake printer!

3D tlačiarní je stále viac a viac, ale čo taká tlačiareň, čo ti pomôže v kuchyni alebo presnejšie, pomôže s palacinkami? Naplň zásobník svojím obľúbeným cestom, nahraj model na SD kartu a sleduj, ako sa z cesta vytvára umelecké dielo “k sežrání”. Palacinkovú zábavu v kuchyni môžeš mať za $179 (+ poštovné, ktoré ti oznámia pred odoslaním).

#3 PLEN2, the world’s first printable open-source humanoid.

Malý humanoidný robot, ktorého si môžeš vytlačit na 3D tlačiarni, pridať pár motorčekov a “mozog” a budeš mať vlastného cute robota. Je kompatibilný s Arduinom, open source a môžeš mu doprogramovať vlastné funkcie. Dokáže tancovať, nosiť malé predmety, dokonca hrať futbal. Takúto robo-zábavku môžeš mať za $499 (+ $31), ak si vytlačíš všetky potrebné časti sám/a. Ak chceš komplet kit, ktorý stačí už len poskladať, vyjde ťa to na $699 (+ $45).

Pridaj komentár