5 dôvodov, prečo Tomáš Maštalír

In Comedy, Filmy, yablko by yablko8 Comments

1) Tomáš Maštalír má krstné meno Tomáš

Tomáš je, podľa názoru autora, prevažne mužské krsté meno. Pochádza z Biblie, pretože Bibliu vymyslel Ježiško a pred Bibliou nič neexistovalo. Tomáš meniny na Slovensku oslavuje 7. marca, pretože 7. marec je deň, kedy je v kalendári napísané Tomáš. Niektorí z najvýznamnejších Tomášov histórie mali krstné meno Tomáš. Medzi najvýznamnejších Tomášov patria Tomáš Akvinský, Tom a Jerry, Lokomotíva Tomáš, Tomáš Bezdeda a Neveriaci Tomáš. Ale hlavne Tomáš Maštalír.

A to je prvý dôvod, prečo Tomáš Maštalír.

tomas-mastalir-1

2) Tomáš Maštalír má zamestnanie

Herectvo je, podľa môjho názoru, dielom herca. Ide o umenie reprezentácie postavy, ktorá môže byť reprezentovaná na javisku alebo pred kamerami alebo na javisku. Je to proces, ktorý na publikum prenáša víziu (podľa môjho názoru) režiséra, prostredníctvom použitia ľudí. Títo prestavujú ľudí, zväčša iných ľudí, ako sú oni sami. Občas to robia v televízii, občas vo filmoch, občas v divadle a občas dokonca v televízii. Tomáš Maštalír je, podľa všetkého, herec.

A to je druhý dôvod, prečo Tomáš Maštalír.

tomas-mastalir-2

3) Tomáš Maštalír má priezvisko Maštalír

Priezvisko Maštalír pochádza zo slova Maštaľ a ak nepochádza, tak sa naň minimálne podobá. Podľa môjho názoru, prevažne, čo sa týka použitia písmen. Nech je ako chce, všetci vieme, že Maštaľ horí (tebe). Teplo sa v slovenčine, podľa môjho názoru, spája s homosexualitou podľa môjho názoru. A homosexualita je hot. Neveríš? 2 lesbičky. BAAM. Hot.

Hot je slovo, ktoré keby sa stretne na ulici so sexuálnou príťažlivosťou, tak spraví tú vec, kedy sa obaja uhnú do tej istej strany a potom sa začervenajú a usmejú, lebo haha, uhli sme sa do tej istej stany a potom sa uhnú do druhej strany, lebo predtým sa uhli do prvej a po pár rokoch tancovania na mieste sa dohodnú, že sa zlúčia do jednej guče významu a budú vyjadrovať ten istý koncept, pretože anglické slovo hot sa, podľa môjho názoru, spája so sexuálnou príťažlivosťou. A sexuálna príťažlivosť je dobrá, pretože nás sexuálne priťahuje.

A to je tretí dôvod, prečo Tomáš Maštalír.

tomas-mastalir-3

4) Tomáš Maštalír je všade a kde nie je, tam by mal byť

Kevin Smith (pozorný čitateľ si všimne, že jeho meno nie je Tomáš a preto Kevin Smith nie je dôvod, prečo Tomáš Maštalír) sa nechal počuť ušami, že by svojho kamaráta Bena Afflecka obsadil do každej role, vrátane Žraloka v Jaws. A všetci vieme, že Ben Affleck je len Tomáš Maštalír s maskou Bena Afflecka.

tomas-mastalir-4

A to je štvrtý dôvod, prečo Tomáš Maštalír.

5) Tomáš Maštalír figuruje v najdôležitejšom tweete

Tento tweet:

Je nevyvrátiteľný fakt, že podľa môjho názoru nasledovné testy dokazujú veľkosť jeho pravdivosti, pretože pravda sa meria podľa veľkosti:

tomas-buffy-mastalir

Pre porovnanie pridávam verziu so záložným hercom:

steve-buffscemi

A podľa mňa je objektívne evidentné, ktorá verzia je lepšia. Prvá. Tá prvá je lepšia. Tá, kde je Tomáš Maštalír. (Navyše Tomáš Maštalír je lacnejší).

A teraz sa už myslím všetci zhodneme na tom, že Tomáš Maštalír.

Comments

Pridaj komentár