Ako vyhrať “súťaž”, do ktorej ste sa neprihlásili

In Gamification, Súťaže by Evita UrbanLeave a Comment

Vyhrať súťaž s vopred stanovenými pravidlami nie je až také zložité. Ak splníte podmienky, viete, že ste zaradení do žrebovania a už vám treba iba nejaké to šťastie, aby ste skutočne vyhrali. To je to jediné zložité na celej výhre, lebo to neovplyvníte. Teda aspoň nie vtedy, ak je súťaž robená poctivo.

My sme sa rozhodli urobiť to inak. Pred týždňom sme spustili na stránke gamifikačný plugin Captain Up (tá malá tabuľka vpravo pri článku) a poprosili sme vás, aby ste nám ho pomohli otestovať. Dnes budeme rozdávať darčeky tých z vás, ktorí tak urobili. Odmeníme toho, koho referencie priniesli za ten týždeň na našu stránku najviac čitateľov, kto navštívil našu stránku najčastejšie a kto nazbieral najviac bodov. Aby sme si nerozdávali všetky veci len medzi sebou, tentokrát z odmeňovania vynecháme členov redakcie Space Unicorna. Kto teda získava čo?

1) Top Referrals:

Drum roll, please! Ak nerátame seba, najviac čitateľov priniesla Ginny Simonová. A stačil jej na to iba jeden like! S radosťou jej preto odovzdávame túto silonkovú vzácnosť:

Panty_unicorn_2

2) Top Visits and Points:

Lukáš Werškov to vyhral hneď dvakrát. Keď nerátame členov redakcie Space Unicorna, bol to práve on, ktorý tento týždeň navštívil našu stránku najčastejšie (takmer 140x) a čo sa týka počtu podov, predbehol so svojimi 13k bodmi dokonca aj mňa! (len počkaj, ja sa tak ľahko nedám!)

Anyway, za svoju aktivitu si Lukáš zaslúži odmenu, a tou je odznak a Space Unicorn tričko (2013 edition). Lukáš, prosím ťa, so svojimi kontaktnými údajmi nám pošli aj info, akú veľkosť trička chceš, dobre?

tricko-400x400

3) BONUS – Top Likes:

A keďže Lukáš to vyhral rovno v dvoch kategóriách, rozhodli sme sa pridať bonusový darček za najviac lajkov článkov mimo členov redakcie. Tatadááá, ďakujeme za tvoje lajky, Viniter a posielame unicorní odznak!

961156_583199238391221_1430005101_n

Ginny, Lukáš a Viniter, prosím vás, napíšte nám na rainbows@spaceunicorn.sk svoje kontaktné údaje a pošleme vám vaše darčeky.

Vy ostatní nezúfajte, tričká a odznaky si môžete kúpiť v našom e-shope a ak budete veľmi chcieť a napíšete nám, pokúsime sa pre vás zohnať aj tie silonky. Teraz však máme k dispozícii iba ten jeden unikátny exemplár, ktorý vyhrala Ginny.

Ďakujeme, že nám pomáhate šíriť slovo geekovo.

Pridaj komentár