Architekti Minas Tirith čelia útoku Sauronovej armády

In Crowdfunding, Fantasy, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Fantastické mesto Minas Tirith zo Stredozeme už nebude len v našich predstavách. Vďaka entuziazmu pár architektov sa má stať realitou, postavenou niekde na juhu Veľkej Británie. Práve beží na Indiegogo kampaň Realise Minas Tirith, ktorej cieľom je vyzbierať len 1,85 miliardy libier, aby sa toto mesto mohlo postaviť. Bude tam dosť miesta na ubytovanie od jedno po 5-hviezdičkové ubikácie a samozrejme, nájdu sa aj pracovné pozície. A ak máš zbytočných stotisíc libier, môžeš si zabezpečiť šľachtický titul v tomto úžasnom meste.

minas2

V roku 2023 by mal byť Minas Tirith hotový, pokiaľ sa konkurečnej kampani orkov (Destroy Minas Tirith) nepodarí vyzbierať milión libier. Cieľom je, ako inak, zničenie mesta. Veď toto si hordy orkov a Sauron nenechajú len tak ujsť! Zničenie je očividne oveľa lacnejšie ako stavba, ale odmeny sú naozaj lákavé. Už za £100 budeš v deň boja viesť skupinu orkov a za £100 000 sa môžeš preletieť na Nazgulovovom okrídlenom tvorovi.siege_minas

 

O tejto protikampani sa ale dozvedeli ľudia, a čo nespravili? Zbierajú peniaze na obrannú armádu pozostávajúcu z vyše 13 tisíc členov. Na odrazenie útoku požadujú 21 miliónov Eur. Ak chceš ochrániť Minas Tirith, podpor Save Minas Tirith, za €5 bude tvoje meno na monumente dedikovanom všetkým prispievateľom. Ak máš v prasiatku toho viac alebo si našiel/našla zahrabaný poklad po troloch, za €100 tis. sa môžeš stať jedným z veľkých (či menších) hrdinov ako Gimli, Pippin, Aragorn, či dokonca Gandalf.

minas3

Takéto pokusy o ochranu sa Temnému pánovi teda nepáčia a musí rázne zakročiť a to svojou obrovskou armádou v hodnote 1,9 miliardy libier v projekte Raising Sauron’s Army, Marching upon Minas Tirith. Za £1000 dostaneš suvenír z bojového poľa, za £200 tis. budeš viesť vlastnú jednotku. Ak obetuješ pol milióna libier, budú tebou ticho pohŕdať, ale Temný pán bude informovaný o tvojej práci. Pozor, táto odmena je len jedna!

Na ktorú stranu sa pridáš?

Pridaj komentár