Chceš trofej z filmu MAD MAX: Fury Road? Tak hraj s nami.

In Filmy, SCIFI zóna, Súťaže by Evita KlimoLeave a Comment

Kritici aj diváci tento film milujú a budeš ho milovať aj ty. Mad Max: Fury Road je 120-minútová šialená jazda, ktorú jednoducho treba vidieť. Minimálne preto, lebo je to vizuálna lahôdka.

Kto nevidel, nepochopí, kto videl, chce viac. A my ti to “viac” môžeme dať. Stačí sa len zúčastniť tejto súťaže a vyhrať. Máme tu lístky do kina, tričká, šiltovky, a dokonca aj čutory Mad Max. Tak čo, ktorú trofej si odnesieš ty? UPDATE: Ak od nás doteraz nemáš žiadny mail alebo správu, tak žiadnu. Ceny sú už rozdané. Gratulujeme víťazom!

11329685_3415032254264_157071759_n

Pravidlá sú jednoduché. Kôl je 6, v každom rozdáme jednu cenu a funguje to tak, že ty odpovieš cez formulár na súťažnú otázku daného kola v časovom limite a random number generator vyberie jedného výhercu trofeje. Tak poďme na to.

6. kolo

Voda je vzácna vec a ak si ju máš v čom nosiť stále so sebou, si king. Ak chceš byť populárnejší/šia ako princ William, odpovedz na súťažnú otázku do zajtra (13.6.) 10.00 ráno a čutora na Aqua Colu môže byť tvoja. Ale hlavne lajkuj a zdieľaj túto súťaž. Immortan ťa sleduje!

mad max 6

Ako sa volá šéf Gas Townu?

Odpovedáš cez tento formulár:

 

5. kolo

Ak už zo slnka chytáš riadny úpal, táto cena ťa fakt poteší. Šiltovka môže byť tvoja, ak správne odpovieš na otázku Odkiaľ mal Immortan palivo a muníciu? a budeš mať k tomu trochu šťastia.

mad max 5

Odpovedať môžeš do zajtra (11.6.) do 16.00 cez tento formulár:

 

4. kolo

V tomto kole vyhrávajú dámy (alebo páni, ktorí chcú urobiť radosť nejakej dáme), lebo trofej je dámske tielko What a Lovely Day (veľkosť S). Stačí cez formulár nižšie odpovedať do zajtra (10.6.) do 16.00 na otázku Ako sa volali manželky Immortana Joea? a možno ťa random number generator vyberie.

mad max 4

3. kolo

Pamätáš si toho úžasného gitaristu s plameňometom? Ako sa volal herec, ktorý ho stvárnil? Na odpoveď máš čas do utorka 9.6. do 10.00 ráno a získať môžeš pánske tričko (veľkosť M). Odpovedaj cez formulár nižšie.

mad max 3

 

2. kolo

mad max 2

Čo čapujú v Citadele? Akou tekutinou drží Immortan Joe v šachu svojich poddaných?

Ak vieš správnu odpoveď, napíš ju do tohto formulára do zajtra (7.6.) do 10.00 ráno a 2 lístky do siete kín Cinemax môžu byť tvoje.

1. kolo

Prvú trofej* môžeš získať, ak správne odpovieš na otázku vo formulári (a vyberie ťa generátor náhodných čísel). Ako sa volá hlavná hrdinka filmu Mad Max: Fury Road? Na odpoveď máš čas do 18.00 a cenu si musíš prevziať odosobne v kine Nostalgia. Tik tak, tik tak…

Mad Max 1

 

*Prvá trofej je mačka vo vreci. Hrdinovia sa často musia vydať do neznáma a tiež im nikto vopred nepovie, čo presne ich na ceste čaká. ☠

Ceny do súťaže venoval Continental Film. Ďakujeme.

Pridaj komentár