Odpovedz na otázky a získaj lístky na Sin City 2: Dame to Kill For

In Filmy, Súťaže by Evita KlimoLeave a Comment

4.9.2014 o 19:30 si v kine Nostalgia spoločne pozrieme už druhý film zo série Sin City – Dame to Kill For (Dáma, pre ktorú sa zabíja) 3D a ak správne odpovieš na súťažné otázky, 2 lístky na toto predstavenie môžu byť tvoje.

Sin City s Brlohom

 

Neboj, otázky sú ľahké, ani sa pri nich moc nezapotíš. Odpovede posielaj do 31.8. do polnoci, 1.9. vyžrebujeme víťaza.

Ozaj, fb event nájdeš tu.

1.9. Máme víťaza! A prekvapenie… 😉

Srdečne gratulujeme Veronike Pizano, vyhrala 2 lístky na Dámu, pre ktorú sa zabíja! Veronika, pozri si FB správu.

A to prekvapenie?
Nuž, dostali sme ešte 2 lístky na predstavenie. Preto ak ste nevyhrali, nezúfajte, v utorok a stredu (2.-3.9.) budeme žrebovať vždy jedného výhercu lístka. Sledujte náš Facebook, budeme vás o všetkom informovať.

2.9.2014: Výhercom prvého extra lístka je Juraj Jahodník, gratulujeme! Zajtra žrebujeme výhercu posledného lístka. A vlastne máme ešte jedno last minute prekvapenie. Brloh vás chce tiež odmeniť za to, že ste sa súťaže zúčastnili, takže vo štvrtok vyžrebujeme jedného šťastlivca, ktorý dostane komiks Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil a pár ďalších ľudí, ktorí získajú zľavové kupóny do Brlohu. Tešíme sa! 🙂

3.9.2014: Výhercom posledného lístka je Kamil Antoš. Kamil, blahoželáme ti k výhre a pozri si mail 😉

4.9.2014: Chcete vedieť, kto dostane od Brlohu komiks Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil? Vážne to chcete vedieť? No dobre, je to -drumroll, please- Peter Dibelka. Gratulujeme!

Dôvod na radosť budú mať aj ďalší ľudia:

  • Natália Cziroková dostáva od Brlohu 3 ks 10% zľavových kupónov za to, že ako prvá odpovedala na všetky otázky správne.
  • Martin Letavaj dostáva od Brlohu 2 ks 10% zľavových kupónov, lebo mal najviac šťastia z tých z vás, ktorí ste odpovedali správne a vyžrebovali sme ho.
  • Peter Urban dostáva od Brlohu 1 ks 10% zľavových kupónov, lebo mal úplne najviac šťastia a vyžrebovali sme ho ako zástupcu všetkých účastníkov súťaže.

Okrem nich dostávajú 1 zľavový kupón všetci výhercovia lístka.

Priatelia, ďakujeme vám, že ste sa zúčastnili našej súťaže a vidíme sa onedlho pri ďalšej. Takéto akcie totiž budeme robiť pravidelne.

 

BTW, tu máte trailer, aby ste vedeli, na čo sa to vlastne môžete tešiť:

Pridaj komentár