Doctor Who v podaní Petra Capaldiho má nového kumpána!

In Doctor Who, Seriály by Evita KlimoLeave a Comment

the-black-paddy-samuel-anderson-doctor-who-danny-pinkDoctor Who sa vráti až toto leto, ale už vieme, že okrem Jenny Coleman (Clara Oswald) sa bude pravidelne v seriáli objavovať aj Samuel Anderson (The History Boys, Gavin & Stacey, Emmerdale), ktorý si zahrá rolu Doctorovho spoločníka Dannyho Pinka. No a samozrejme, bude tam aj nový Doctor Who – Peter Capaldi.

Keď sa Samuela spýtali na jeho účinkovanie v seriáli, povedal, že bude preňho obrovskou cťou účinkovať v seriáli, ktorý je podstatnou súčasťou britskej kultúry. Taktiež sa nevie dočkať na chvíľu, keď sa ľudia dozvedia, za akých okolností sa stretne s Doctorom a Clarou.

Hlavný scenárista a výkonný producent Steven Moffat dodal, že toto už bude štvrtýkrát, čo niekto z Coal Hill School príde na pomoc TARDISu (Danny Pink je učiteľ a kolega Clary Oswald z Coal Hill School). Prvýkrat to bolo v roku už v 1963 (Ian Chesterton a Barbara Wright u prvého Doctora). O tom, ako sa do deju zapletie Danny Pink, sa dozvieme až v novej sérii, ale už vieme, že sa v seriáli objavia aj iné známe herecké tváre: Robert Goodman (Gangs of New York, Game of Thrones), Jonathan Bailey (Broadchurch, Groove High) a Pippa Bennett-Warner (The Smoke, Death in Paradise).

ZDROJ: BBC

Pridaj komentár