Drone n’Base – Daj si s kamošmi indoor súboj drónov

In Crowdfunding, IndieKicks, Tech by R@100Leave a Comment

Drone n’Base by mohol byť len ďalším z desiatok lietajúcich hračiek z Indiegogo. Ale nie je to tak. Okrem toho, že ide o slovenský projekt, sú tieto dróny určené pre použitie doma, v uzavretom priestore a sú bezpečné ako pre okolie, tak pre ich užívateľa. Pri nejakom náraze či páde sa im nič nestane.

Keď budeš mať drónov viac, môžeš s nimi závodiť, súperiť s kamarátmi, alebo sa rozdeliť na tímy a dať si deathmatch, capture the flag, či nejaký iný mód hry. To všetko v teple domova. Na ovládanie ti postačí smart telefón s aplikáciou.

Základne slúžia ako herný prvok, pri závodoch môžu vytvárať powerupy alebo pasce, ktoré ovplyvnia drón v prípade, že okolo nich preletí. Takže to nebude len také lietanie, ale hra sa zmení na Mario Kart vo vzduchu.

Zopár detailov na záver – vo vzduchu sa udržia asi 7 minút a majú ľahko vymeniteľnú batériu. V základnom balení dostaneš 2 a nabíjačka zvládne nabíjať 4 naraz. Ovládanie má dosah 30m (Bluetooth). Zahráš si aj singleplayer a štatistiky si pozrieš online. Jeden Drone n’Base si kúpiš za $149 (+ $30), ak ešte stihneš Ultra Early Bird, tak to bude o $50 menej. Ak chceš rovno 2, tak to je za $199 (+ $30) a ešte 2 extra batérie k tomu.

Pridaj komentár