Slovenské herné dni už tento víkend v Žiline na Fest Anči!

In Gamification, Hry, Pozvánky by Marcel KlimoLeave a Comment

Tento týždeň (18.-22.6.2014) sa v Žiline koná festival animovanej tvorby Fest Anča a organizátori sa rozhodli piatok a sobotu zasvätiť hrám.

Hlavným cieľom prvého ročníka podujatia Game Days je, aby ste spoznali slovenskú a českú videohernú tvorbu a aby sa stretli slovenskí a českí vývojári či už na prednáškach, alebo v rámci neformálneho networkingu. Game Days ponúkne 12 spíkrov, projekcie 2 celovečerných filmov s hernou tematikou, prezentácie domácich hier v hrateľnej podobe a večerný live gaming na netypickej ploche – obrovskom filmovom plátne.

Otvárať Game Days bude Filip Fischer s prednáškou o projekte Game SPOT. Tento týždeň sa udialo už 20. stretnutie herných vývojárov Game SPOT v bratislavskom The Spote. Filip bude rozprávať o tom, čo sa už podarilo a čo sa plánuje do budúcna.

Hneď po tom bude nasledovať moja prednáška o gamifikácii v praxi, kde sa dozviete ako firmy po celom svete využívajú herné mechaniky a hry na motiváciu zamestnancov, zvýšenie produktivity a udržanie zákazníkov. Z prednášky odídete aj so zopár radami, ako začať používať gamifikáciu vo vašej firme alebo organizácii. Čiastočne nadviažem na prednášku o gamifikácii vo vzdelávaní.

Poobede na vás čaká premietanie dokumentárneho filmu o MMORPG hráčoch Cesta hrdinu a okrem Filipa a mňa si budete môcť vypočuť napríklad aj Mariána Ferka, ktorý bude rozprávať o tajných projektoch Cauldronu. Celý program a viac info nájdete na stránke Festu Anča.

 

Pridaj komentár