Organizujeme premietanie Guardians of the Galaxy a vy môžete vyhrať lístky!

In Filmy, Súťaže by Marcel KlimoLeave a Comment

Budúci mesiac organizujeme v spolupráci so Scifi-Guide a Kinom Nostalgia premietanie filmu Guardians of the Galaxy/Strážcovia galaxie, takže vás očakávame 7.8.2014 v Kine Nostalgia. Film začína o 19:30, ale vy tam pekne buďte už o 17:30, aby ste stihli sprievodný program, ktorý pozostáva z týchto 3 zábaviek:

  • Prednáška o komikse a filme Guardians of the Galaxy
  • Hra o cukríky
  • Ultimátny marvelovský kvíz

10543847_2926915251644_641600092_n

 

Vyhrať  môžete (nielen) lístky na premietanie filmu. Stačí správne odpovedať na nasledujúce otázky:

Poznáme prvého výhercu!

Poslali ste nám veľa odpovedí, ale správnych zatiaľ prekvapivo málo. Prvé dva lístky a usb Guardians of the Galaxy preto získava ten z vás, kto prvý poslal správnu odpoveď. Tým bol Filip Jurčacko, ktorému gratulujeme a posielame mail, aby sme sa dohodli na prevzatí výhry.

GOTG_USBdrive w pkg

Jeden lístok a zošit dostane ten, kto poslal všetky odpovede správne a vyžrebujeme ho. V pondelok 4.8. po polnoci sa tým šťastlivcom stal Mario Antonio Liptaj, gratulujeme! 🙂

GOTG_Notebook (1)

3. výherca dostal divokú kartu. Veľa vašich odpovedí bolo nesprávnych kvôli maličkostiam ako chýbajúce písmenko alebo časť vety. To je škoda, preto posledný lístok pôjde tomu, koho vyžrebujeme zo všetkých súťažiacich bez ohľadu na správnosť odpovede. Žrebovať budeme v stredu 6.8. po polnoci a vo štvrtok sa dozviete meno výhercu.

A keďže už je štvrtok, meno výhercu je Milan Kuric. Gratulujeme!

You’re welcome.

 

Pridaj komentár