H+ The Digital Series

In Webseriály by R@100Leave a Comment

Pred týždňom sa objavili na youtube prvé 2 epizódy webseriálu H+. Dalo by sa to zhrnúť ako kombinácia scifi, apokalyptickej budúcnosti a cyberpunku.

V neďalekej budúcnosti sa technologický pokrok vymyká kontrole. Tretina obyvateľstva sa zbavila mobilných telefónov a prešla na implantované systémy H+. Technológiu, ktorá umožňuje mysli a nervovému systému neustále pripojenie na internet. Všetko by bolo v poriadku, keby v jednom momente nezomreli milióny ľudí.Tu nám seriál ukazuje okno do možnej spoločnosti, čo sa môže stať, ako sa situáciou vysporiadajú po politickej a sociálnej stránke. A popri tom sa protagonisti snažia zistiť, čo sa vlastne stalo.

V prvých epizódach sa pomocou flashbackov zoznamujeme s postavami a spoločnosťou. Postupne dostávame kúsky skladačky, ktoré nás vedú k tomu, čo sa stalo.

Ide o profesionálny webseriál od Warner Bros., tak po technickej stránke nie je čo vytknúť. Kvalitný obraz, zvuk, efekty, aj herecké obsadenie. A produkciu má na starosti Bryan Singer, človek zodpovedný napr. za X-Men, X2, X-Men: First Class.

Trailer:

H+ na Youtube, Facebooku a Twitteri
Prvých 6 epizód už nájdete na ich Youtube kanáli.

Pridaj komentár