#Halloween v Prahe – Vydaj sa s nami po stopách alchymistov, slobodomurárov a legiend starej Prahy

In Geeky Travel, Pozvánky by Evita KlimoLeave a Comment

Zabudni na nudné historické fakty, desiatky dátumov, rokov a mien. Ak chceš klasickú prehliadku so znudeným sprievodcom opakujúcim dookola tie isté bláboly, tak ďalej radšej ani nečítaj.

My ťa totiž zoberieme do Prahy, ktorá sa odhaľuje až po zotmení. Do Prahy, ktorá je počas Halloweenu obzvlášť magická. Spoločne sa vydáme po stopách alchymistov, slobodomurárskych lóží fungujúcich dodnes, pozrieme sa na magické formulky chrániace Karlov most, vysvetlíme si, ako správne čítať Orloj a nezabudneme ani na legendy o pekelných bránach, bezhlavých strašidlách i roztržitých mágoch.

Naša cesta povedie od Pražského hradu cez Malú stranu, Kampu, Karlov most, Staromestské námestie a skončí blúdením po Jozefove a Starom meste. Celkové trvanie vychádzky je približne 250 minút.

Kedy to bude?
Do Prahy odchádzame 1.11., nazad sa vraciame 2.11., takže si rezerervuj celý víkend.
Samotný výlet po legendách začne o pol siedmej večer. Po jeho skončení okolo polnoci ešte dáme ľahkú afterku a ochutnáme miestne omamné moky.

Koľko je vstupné: Výška vstupného je dobrovoľná. Všetky náklady spojené s cestou a ubytovaním si hradíte sami. My sa však pokúsime postarať sa o to, aby ste za tieto dve veci zaplatili čo najmenej.

Čo ešte potrebuješ vedieť:
Bude to dlhá prechádzka, takže si zober pohodlnú obuv. A nezabudni na pitný režim! 🙂 Všetko ostatné sa dozvieš v mailoch.

A vlastne… ešte jedna dôležitá vec. Minimálny počet účastníkov zájazdu je 10ks zvedavých ľudí. Bohužiaľ, pokiaľ sa do 19.10. nenazbiera dostatočný počet registrovaných záujemcov, výlet sa konať nebude. Takže zober so sebou kamošov a zdieľajte túto pozvánku ďalej, nech sa dostane ku všetkým, ktorých zaujímajú haluzné zájazdy.

A určite sa zaregistruj! Ak ideš, vyplň tento formulár:

Pridaj komentár