Hromadná Mockingjay recenzia – ako to dopadlo? Poznáme výsledky súťaže!

In Filmy, Recenzia, Súťaže by Marcel KlimoLeave a Comment

Po premiére sme vás poprosili, aby ste nám napísali, aké dojmy ste mali z filmu Hry o život: Drozdajka 1 (The Hunger Games: Mockingjay Part 1) a sľúbili sme vám, že jedného z vás odmeníme. To aj spravíme. Jednu cenu vyhrá autor recenzie, ktorá získala najviac hlasov, druhú vyžrebovaný hlasujúci za najlepšiu recenziu a tretiu cenu dáme tomu, kto najviditeľnejšie zdieľal tento článok.

Hrali ste o tieto ceny – tašku Catching Fire, kľúčenku Mockingjay a náramok Mockingjay. Na hlasovanie ste mali týždeň, súťaž skončila v nedeľu 14.12.2014 a my už poznáme víťazov. Na konci tohto článku si ich môžete prečítať aj vy.

recenziamockingjay9

Recenzia A

recenziamockingjay8

Recenzia B

recenziamockingjay7

Recenzia C

recenziamockingjay6

Recenzia D

recenziamockingja11

Recenzia E

recenziamockingjay5

Recenzia F

recenziamockingjay4

Recenzia G

recenziamockingjay3

Recenzia H

recenziamockingjay2

Recenzia I

recenziamockingjay1

Recenzia J

recenziamockingjay10

Recenzia K

Podľa vás bola najlepšia recenzia tá s označením H. My s vami súhlasíme a jej autorke Anne posielame kľúčenku Mockingjay. Drozdajkový náramok zas pôjde k mladému mužovi menom Radoslav, ktorého sme vyžrebovali spomedzi všetkých hlasujúcich za naj recenziu. Zhodou okolností, aj on hlasoval za recenziu H. Tašku Catching Fire posielame Samuelovi, ktorý nás vytrvalo a opakovane šíril twittosférou.

Výherecovia, skontrolujte si e-maily a s vami ostatnými sa vidíme zas nabudúce pri ďalšej filmovej súťaži.

Pridaj komentár