#IndieKicks | 3 WTF zariadenia na Kickstarteri [tak trochu NSFW]

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Ešte som sa úplne nespamätal z minulotýždňových šalátov, tak si zas dáme zopár WTF projektov. Našťastie sú šaláty už na ústupe (aspoň dúfam), tak bude Kickstarter opäť sledovateľný. Ale teraz tie podivné projekty, ktoré sú až prekvapivo úspešné.

WTF #1 fonhandle – Handle Your Phone

Úplne geniálna vec, keď veľa telefonuješ a nevieš držať mobil v ruke, tak si ho môžeš dať na “plácačku”. Výhodu vidím v tom, že týmto pádom dokážeš švihnúť mobilom, ten získa ideálnu rotáciu a doletí oveľa ďalej, ako by doletel pri bežnom hode. Takže keď ti dôjdu nervy, odhodíš ho tak ďaleko, že ho už nenájdeš. Ešte stále sa dá získať za $13 (+ $5). Do konca kampane ostáva ešte vyše mesiaca, takže sa možno dočká úspechu.

 

WTF #2 Frebble – hold hands online

Taká SFW alebo romantická verzia niektorého z NSFW projektov ako Lovesense. Ide o zariadenie, vďaka ktorému môžeš cez internet cítiť držanie ruky niekoho iného na míle ďaleko. A cena tohto zariadenia je $89 (+ $10) pre early birds, do konca má ešte cez 2 týždne a má už 25%.

 

WTF #3 kGoal Smart Kegel Trainer

Čerešnička na koniec. Tak opäť do NSFW, áno, to zariadenie sa vkladá tam, kam si podľa tvaru myslíš. Má slúžiť na precvičovanie svalov panvového dna, na Kegelove cviky, ktoré majú rôzne pozitívne účinky. Hoci na cvičenie nepotrebuješ žiadne zariadenie, toto ti má z cvičenia spraviť zábavu a dať ti feedback, ako sa ti darí a ako sa zlepšuješ. Je to tvoj osobný tréner. Jeden kGoal môžeš mať za $125 (+ $25).

 

WTF 3.5 Skea – Smart Kegel Exercise Aid

Zas sa ukázalo, že projekty sa kopírujú a chodia aspoň vo dvojiciach. Je to takmer to isté ako predošlý projekt, ale s divne funny asian videom. Cena $85 (+ $8).

Pridaj komentár