IndieKicks #108: Vďaka Kickstarteru uvidíme jednu z najdôležitejších udalostí v histórii Federácie – bitku o Axanar

In Crowdfunding, Filmy, IndieKicks, Seriály by R@100Leave a Comment

Dnes tu mám pár scifi projektov, teda projektov filmových, či seriálových, ktoré sú vlastne pokračovaním niečoho vytvoreného už predtým.

#1 Star Trek: Axanar

Neviem, či treba moc predstavovať ST: Axanar. Už pár týždňov si na internete môžeš pozrieť Prelude to Axanar, 20-minútový Star Trek film. Alebo to mám nazvať profi fanfilm, keďže tu môžeš vidieť niekoľko hercov zo seriálov? Axanar chce ukázať, že aj za malé peniaze môže byť veľa muziky, ako kvantitatívne (90 minút), tak kvalitatívne, dobrí herci, efekty a všetko, čo by poriadny startrekový film mal mať. V tomto filme uvidíme jednu z najdôležitejších udalostí v histórii Federácie – bitku o Axanar. A za koľko podporiť tento projekt? To je len na tebe, do konca ešte ostáva pár dní a vyzbierali vyše 300%, no ak si to chceš stiahnuť po vydaní, bude ťa to stáť $25.

 

#2 Man From Earth: The Series

Už to raz nevyšlo ako pokračovanie vo forme filmu, tak hádam na druhý pokus to už vyjde. Vychádza pokračovanie komorného sci-fi Man From Earth, ale tentokrát vo forme seriálu. Keď ťa zaujímajú ďalšie príbehy a osud Johna Oldmana, podpor projekt a vychutnaj si pokračovanie tohto scifi filmu.

 

#3 Spacegirl Battle 2122, a feminist retro sci-fi action film

Tak toto bude asi pekná blbosť, má to byť pokračovanie 11-minútového retro filmu Spacegirl Battle 2121. Podľa traileru to vyzerá na lavalampy, lomy, bad acting a ženy pobehujúce v spandexe… niekde mi tam chýba to “feminism”. No nechajme sa prekvapiť.

Pridaj komentár