IndieKicks #119 – iDon’t want this ****!

In Crowdfunding, IndieKicks, Tech by R@100Leave a Comment

S veľkou obľubou sa k rôznym názvom výrobkov a projektov pridáva na začiatok “i” a niekedy aj v prípade, že to nemá nič spoločné s iPhone alebo iným iZariadením. A dosť často sú to pekné iBlbosti.

 

#1 iCape – Keep Connected During a Haircut

iCape – aby boli závisláci u kaderníčky spokojní. Určite u kaderníčky potrebujete vybaviť 50 emailov, prečítať facebooky a podobne. Toto je projekt pre kaderníctva, ktorých zákazníci berú strihanie ako nutné zlo a nie čas, kedy konečne na chvíľu vypnú a nič neriešia. Dokonca to má aj otvor na slúchadlá, z čoho bude mať určite každý kaderník radosť, keďže bude musieť dávať pozor, aby neprestrihol kábliky, prípadne neustrihol z ucha, keď si niekto taký bude pokyvkávať hlavou do rytmu pustenej hudby. Tak enjoy, jedna takáto vec stojí $25 (a posiela sa len do US).

 

#2 iTray – Hands Free Computing for the iPad and Other Tablets

Pri pohľade na toto sa mi vybaví obraz slečien v starých filmoch, ako predávajú cigarety z podnosu. Tento podnos ale nie je na predávanie, je na iPad či iné tablety, aby človek mohol mať voľné ruky (alebo aspoň jednu) popri hraní sa so smart zariadením. Ďalšie plus je, že sa budeš pozerať pod nohy a bude ťa bolieť krk viac ako po hraní Ingressu.

iTray, cena $49? No, iPass.

 

#3 (iGuard) Toilet Strainer

Hurá, už nikdy upchatý záchod! …or not. Podľa názvu iGuard by som čakal nejaké chytré zariadenie, ale nie, toto je kus plastu, čo sa mácha v záchodovej mise, aby tam v nepozorovanej chvíli niekto niečo nehodil. Tým niekým sa myslia hlavne deti, ktoré vraj veľmi radi splachujú hračky, šperky a všetko možné, a tým upchávajú odtok. Úplne geniálny nápad! A tá predstava, že pred každým použitím záchoda z neho musím niečo vybrať a po spláchnutí dať naspäť! A čo predstava, že to človek zabudne alebo nestihne vybrať? Fakt geniálne.

Čo stojí tento kus plastu? Well, $50 a k tomu ešte pridaj poštovné a balné, ktoré nie je špecifikované.

 

BONUS What every guy needs.. What every girl wants…

Toto síce nie je iProdukt, ale je to neuveriteľne do očí bijúca blbosť (iHovadina). Je to tak úžasné riešenie toho, že sa chlap nevie trafiť pri močení do misy. Namiesto toho, aby sa naučil nepreceňovať dĺžku svojho penisu a postavil sa bližšie, riešením je, že to po sebe pohodlne a nehygienicky utrie týmto geniálnym mopom v tvare U. Neviem ako tebe, ale mne to príde pekne nechutné. Ale keby nie, tak to stojí $25 CAD (+ poštovné).

Pridaj komentár