IndieKicks #122 ~ 2 crowdfundované herečky a jeden Danny Trejo

In Crowdfunding, Filmy, IndieKicks, Seriály by R@100Leave a Comment

Nie je to nič výnimočné, že sa známe osoby (herci a herečky) objavujú v crowdfundovaných filmoch či seriáloch. Tak som vybral 2 projekty s herečkami zo seriálu Farscape a k nim Dannyho Treja v novom krvavom filme.

 

#1 Hashtag – Short Film

Sci-fi, ktoré možno o pár rokov nebude len fikciou. Hashtag je krátky film o budúcnosti, kde každému aspektu nášho života dominujú sociálne médiá. Hlavnou postavou je “X”, odborníčka na sociálne siete, ktorej sa môže celý život zrútiť kvôli jedinému nepopulárnemu ťahu. X stvárni Gigi Edgley, ktorú môžeš poznať z Farscape. Za zmienku stojí aj režisér Ben Alpi, ktorý má na konte napr. scenáre k Star Wars: The Clone Wars či Green Lantern: The Animated Series. Ak podporíš projekt za $30, v októbri 2015 dostaneš HD verziu filmu, poďakovanie na facebooku a na webe a k tomu aj magnetku na chladničku.

 

#2 Kosmos – Create A Scifi Show!

Toto je sci-fi seriál odohrávajúci sa v blízkej budúcnosti. Žena výskumníka Philipa Hoyta umiera, je v hlbokej kóme a on sa rozhodne využiť novú technológiu, vďaka ktorej sa dostane do jej nevedomia, do jej snov a spomienok. V tomto filme môžeš vidieť napríklad Virginiu Hey (Farscape). Za podporu projektu dostaneš do $10 prístup k prvej epizóde skôr, ako bude uverejnená a budeš mať prístup k informáciám z produkcie. Za vyššie sumy môžeš dostať plagát, soundtrack a rôzne iné odmeny. Celá séria bude dostupná zdarma online už v apríli 2015.

 

#3 CYBORG X

Tu teda nehrá žiadna herečka z Farscape, ale myslím, že to vyváži Danny Trejo. Čo od toho čakať? Výbuchy, veľké zbrane, striekajúcu krv, podivne upgradovaného človeka/cyborga, no asi niečo ako Machette. Takže ak je to tvoj štýl, máš sa na čo tešiť. Download získaš už za $5 v júni 2015.

 

#Bonus Iron Sky The Coming Race

Ako bonus Iron Sky 2, to len ak si ešte nepostrehol, že sa niečo také chystá. Prichystaj sa na Hitlera jazdiaceho na heilujúcom tyranosaurovi z útrob Zeme, kde je druhý svet ovládaný jaštermi. Za $20 dostaneš download finálneho diela snáď už v decembri 2016.

 

 

Pridaj komentár