IndieKicks #127 – S týmito okuliarmi budeš frajer ako z Top Gunu

In Crowdfunding, Fandom Fashion, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Zima je v plnom prúde, ale to neznamená, že si nemáš chrániť zrak pred UV žiarením, prípadne sa prichystať na leto už teraz. Preto ti chcem ukázať projekty so slnečnými okuliarmi, aby ti stihli dojsť včas a ty si mohol/mohla zažiariť novým dizajnérskym kúskom zo šatníka hipstera. Všetky projekty majú odosielať okuliare už v marci.

#1 The Lume – Aerospace Grade Titanium Sunglasses That Glow!

S týmito titánovými okuliarmi budeš macher ako pilot z Top Gunu. Ale čo to vravím, s The Lume budeš ešte väčší frajer ako Tom Cruise, lebo tieto svietia v tme. Teda, svieti maličký znak firmy, ktorý je na ráme. Tieto okuliare sú už druhým projektom od William Painter, prvé mali v rámci rámu aj otvárač na fľaše. Medzi vlastnosti nového dizajnu  The Lume patrí vyváženosť rámu, ohybnosť a pevnosť, ľahkosť skiel a ďalšie fíčurky, o ktorých si môžeš prečítať pri rozmýšľaní, či ti stoja za $125.

 

#2 1st Element Sunglasses

Slnečné okuliare, ktoré sa budú perfektne hodiť k tvojmu štrikovanému svetríku. Prosto okuliare, ktoré ti bude každý hipster závidieť. Sú z bambusu, sú ecofriendly, ručne vyrábané a jedny stoja len $50 (ak chceš, aby ti to poslali mimo US, stačí im napísať a nejak sa dohodnete). K tomu všetkému si môžeš ešte vybrať zo 4 dizajnov a 4 farieb skiel.

 

#3 Medicine Werx -Alternative Wood Eyewear | Sunwear & Optical

Kúp si rasta-hipsta okuliare (slnečné alebo dioptrické) a zasaď tým 10 stromov. Presne tak, za každý predaný pár sa Medicine Werx postará o zasadenie 10 stromov v lese. Čo viac chceš? Dostaneš jedinečné okuliare a podporíš obnovu lesa, z ktorého pochádza drevo rámov daných okuliarov. Na výber máš zo 4 dizajnov, asi 4 druhov dreva/farby a 6 druhov šošoviek. Jedny okuliare môžu byť tvoje za $65.

 

Pridaj komentár