Star Trek pokračuje. Aspoň jeden Star Trek do každej domácnosti!

In Crowdfunding, Filmy, IndieKicks, Seriály by R@100Leave a Comment

Čo majú dokumenty a sci-fi spoločné? Môžeme sa z nich niečo naučiť, čo sa stalo, čo sa deje, čo by mohlo byť a pritom môžu byť zábavné.

#1 Fight for Space: NASA & Space Exploration Doc, Final Push

Pomôž dokončiť dokument o cestách do vesmíru, na Mesiac, o výskume a prečo je dôležitý. Uvidíš tu rozhovory v s rôznymi vedcami, astronautmi a neviem, kým všetkým. To všetko má sprevádzať kvalitná hudba nahraná orchestrom, čo je jeden z dôvodov, prečo je treba Kickstarter na dokončenie dokumentu, ktorý sa začal natáčať pred 2 rokmi. Ak sa vyzbiera dosť peňazí, autori plánujú ako bonus poslať jednu kópiu dokumentu každému US senátorovi, aby vedeli, o čom hlasujú, keď skresávajú rozpočet NASA. A odmena pre teba je, že za svojich $25 dostaneš HD download finálneho filmu a poďakovanie.

 

#2 Star Trek Continues 2015 “Kirkstarter 2.0”

Star Trek Continues je fanúšikovský seriál, ktorý pokračuje v TOSke ako postavami, tak myšlienkou a celkovým dojmom. Je to “must” pre všetkých fanúšikov pôvodného seriálu. Zatiaľ si môžeš pozrieť 3 epizódy a keď prispeješ, aj za tvoje peniaze sa budú točiť ďalšie epizódy. Za podporu dostaneš veľa, od srdečného poďakovania cez PDFká scenárov a downloady epizód, až po podpisy hercov. Dosť bolo slov, pozri si prvé epizódy, tie hovoria za všetko a hovoria: “ja za tie peniaze stojím”.

 

#3 Sleep – A Science-Fiction & Romance short

Do tretice pridávam krátky sci-fi romantický film Sleep, ktorý má byť natočený v duchu klasických sci-fi, len s použitím moderných technológií. Bude to dosť nízkorozpočtové, ale to neznamená, že nebude stáť za to. Za $5 dostaneš prístup k scenáru a k filmu samotnému v 720p. Predpokladaný termín ukončenia je júl 2015.

Pridaj komentár